Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
petycja o cło - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: petycja o cło (/Temat-petycja-o-clo-5793)

Strony: 1 2 3


RE: petycja o cło - Mlody666 - 23-04-2010 13:10

Nic to nie da. Cło reguluje ustawa i rozporzadzenia wykonawcze i raczej nie ma wyjątków od reguły zwłaszcza dla nagród z portali intrernetowych. Możesz sobie tą petycję między bajki włożyć, poza tym prędzej powinna być skierowana do Ministerstwa Finansów i Miniesterstwa Spraw Zagranicznych.


RE: petycja o cło - Gien - 23-04-2010 13:13

Moze byc tez tak, ze to przeczytaja i dopiero wtedy zaczna nakladac clo/vat
Ja bym nic nie wysylal


RE: petycja o cło - krystian__ - 23-04-2010 13:19

wydaje mi się ze to nie ma sensu....nawet najmniejszego...pomyślcie sobie ile kasy by im przed nosem przeleciało gdyby nie nakładali cła czy vatu na tego typu paczki.....milionyBig Grin


RE: petycja o cło - cinexik - 23-04-2010 13:30

mi też się wydaje, że nic to nie da..
ale oni coś kiedyś pisali, że będą naklejać napis GIFT (podarunek).
wtedy jest bez cła, ale jeżeli coś jest droższego, to musi być cło, z tego w końcu żyją... =P


RE: petycja o cło - reedo - 23-04-2010 14:16

Idiotyczny, zupelnie nierealny pomysl. Clo zostalo po cos ustanowione i teraz co? Paczki z Lockerz maja przechodzic bez cla?


RE: petycja o cło - Devilry225 - 23-04-2010 14:57

Myślę, że to beznadziejny pomysł bo raczej Cła nie da się znieść, jest to rozporządzone przez kogoś i w końcu to ma jakiś cel.Tysiąc a nawet więcej takich głosów nie dało by skutków.Myślę, że nie tylko w Polsce ludzie mają z tym problemy.


RE: petycja o cło - sznikers99 - 23-04-2010 15:09

zgadzam sie to ustala rzad i my nie mozemy nic z tym zrobic, zreszta wiadomo ze kraj musi z wszystkiego sciagac podatki nawet z glupic paczek....


RE: petycja o cło - DraQo^^ - 23-04-2010 16:08

raczej nic nie da ale jak cus to ja sie pisze


RE: petycja o cło - Sweet1111 - 23-04-2010 22:18

Ja uważam ,że to poprostu to nie wyjdzie przecierz każdy na całym świecie chce mieć jak najwięcej "szmalu" Big Grin (pieniędzy).A po drugie jak by to brzmiało ? ,żeby paczki z napisem na taśmie "LOCKERZ" będą zwalniane z VAT/CŁO Undecided


RE: petycja o cło - Kicha - 23-04-2010 22:36

Co prawda to prawda reedo Bilans na rynku musi byc xD Chocby i cale forum podpisalo sie nic to by nie dalo...