Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik do Mypay sciagnij za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik do Mypay sciagnij za darmo (/Temat-Poradnik-do-Mypay-sciagnij-za-darmo-57899)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik do Mypay sciagnij za darmo - Likes - 24-08-2012 22:46

a zaraz zrobie czary mary a po drugie nie mów do mnie dziecko hah można się uśmiach przy tym a po 2 to jesteś dal mnie zadki


RE: Poradnik do Mypay sciagnij za darmo - tomazzi - 24-08-2012 22:47

ja cię nie muszę namierzać bo to nie mój poradnik a w sieci nie jesteś anonimowy, a jeśli myślisz, że jesteś to pozostaje pogratulować naiwności
autor poradnika zgłosi na policji i mają swoich expertów informatycznych, są specjalne wydziały do walki z przestępczością w internecie i max do 2 dni od zgłoszenia zapukają ci panowie w mundurach do drzwi
a ciekawe czy rodzice się ucieszą jak dowiedzą się co dziecko wyprawia przy pc - na pewno będą bardzo zadowoleni i cię jeszcze pochwalą


RE: Poradnik do Mypay sciagnij za darmo - Likes - 24-08-2012 22:50

słuchaj pracowałem kiedyś z samym Kevinem Mitnikiem jak Ci w ogóle coś mówi to imie i nazwisko.


RE: Poradnik do Mypay sciagnij za darmo - just4now - 24-08-2012 23:09

Tu loosemyway. Autor poradnika!

Znowu ty, ostatnio usunięto ci ten temat, bez warna, tym razem zgłaszam cię na bana ZŁODZIEJU! Nie będę się tu rozpisywał bo szkoda słów po prostu.


RE: Poradnik do Mypay sciagnij za darmo - sacrifice - 24-08-2012 23:22

ten poradnik jest ogólnodostępny w google documents..


RE: Poradnik do Mypay sciagnij za darmo - just4now - 24-08-2012 23:33

(24-08-2012 23:22)sacrifice napisał(a):  ten poradnik jest ogólnodostępny w google documents..

tak, zgadza się, dostępna jest jego stara wersja tam, taka która byla dostępna ogólnie. Ale nikt nie zezwolił na publikowanie jej bez mojej zgody by zarabiać sobie na czyjejś pracy.
Mam nadzieje, że Likes tym razem dostanie bana, bo zasluzył.


Poradnik do Mypay sciagnij za darmo - Roben - 24-08-2012 23:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.