Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BannersBroker - problem z weryfikacją - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: BannersBroker - problem z weryfikacją (/Temat-BannersBroker-problem-z-weryfikacja-57869)

Strony: 1 2 3 4


RE: BannersBroker - problem - adax84 - 26-08-2012 10:52

Morlok wszystko co napisałeś to argumenty które oczywiście dają do myślenia... i dlatego do wszystkich programów trzeba podchodzić z odpowiednią rezerwą.

(26-08-2012 10:29)malpa2 napisał(a):  Dokładnie jest wiele niejasności i wątpliwości. Sam mam kilka ale przedstawię je dopiero za miesiąc Wink

hmm, a dlaczego dopiero za miesiąc? szykujesz jakiś większy artykuł, przemyślenia odnośnie BB?


RE: BannersBroker - problem - Morlok - 26-08-2012 10:58

(26-08-2012 10:52)adax84 napisał(a):  
(26-08-2012 10:29)malpa2 napisał(a):  Dokładnie jest wiele niejasności i wątpliwości. Sam mam kilka ale przedstawię je dopiero za miesiąc Wink

hmm, a dlaczego dopiero za miesiąc? szykujesz jakiś większy artykuł, przemyślenia odnośnie BB?

Pewnie szykuje sie do wypłaty haha


RE: BannersBroker - problem - malpa2 - 26-08-2012 11:37

(26-08-2012 10:52)adax84 napisał(a):  Morlok wszystko co napisałeś to argumenty które oczywiście dają do myślenia... i dlatego do wszystkich programów trzeba podchodzić z odpowiednią rezerwą.

(26-08-2012 10:29)malpa2 napisał(a):  Dokładnie jest wiele niejasności i wątpliwości. Sam mam kilka ale przedstawię je dopiero za miesiąc Wink

hmm, a dlaczego dopiero za miesiąc? szykujesz jakiś większy artykuł, przemyślenia odnośnie BB?

Tak coś większego i raczej nie artykuł a kilka wątpliwości i przemyśleń. Poza tym przez miesiąc się może jeszcze wiele zdarzyć Wink

@Morlok
Tak, właśnie dziś realizują wypłaty na STP i Payze Huh


RE: BannersBroker - problem z weryfikacją - mikmik - 06-10-2012 13:33

Odświeżam temat i zapraszam na strone mojego sponsora
[wymoderowano]
Od A do Z opisane jak zaczac z Banners Broker.
Czytelnie i ladnie zobrazowane.

Pozdrawiam
Marek


RE: BannersBroker - problem z weryfikacją - tomazzi - 06-10-2012 13:35

mikmik wylecisz z banem za ten spam
to kolejny ten sam post i ten temat nie jest miejscem do pseudo reklamy strony twojego sponsora


RE: BannersBroker - problem z weryfikacją - adrick1197 - 06-10-2012 13:40

a sam spamujesz pod kazdym jego postem zamiast po prostu zglosic Wink