Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIetypowy Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NIetypowy Problem (/Temat-NIetypowy-Problem-57840)

Strony: 1 2


NIetypowy Problem - Stem - 23-08-2012 16:54

Ostatni miałem pytanie jaki bukmacher nie chce dowod / skanu dowodu przy wypłatach itp bo mam 17 lat


Doradzilście mi BAH bet-at-home

Zarejestrowałem sie fajnie na swoje dane ( takie jak na skrill ) jedynie data jest 1990 ( jak na skrill )

Po 24h od rejestracji wplacilem 20 zl

Po 2h chce sie zalogowac a tu : Twoje Konto Zostało Zablokowane !

Loool


RE: NIetypowy Problem - mareczek - 23-08-2012 16:59

'loool'... hmm, po pierwsze brawo za podanie falszywych danych na MB...Rolleyes a poza tym, nie wiem dlaczego tak sie stalo, napisz do nich, powiedza ci co jest nie tak, bo jednoznacznie nie odpowiem ci na pytanie.


RE: NIetypowy Problem - GrzesiX - 23-08-2012 17:01

Napisz do supportu, byc moze nie jest to zwiazane z tym, ze nie jestes pelnoletni

E-mail: [email protected]
Telefon: +356-21314833

Jeszcze jest opcja live-support... Ale jak poprosza Cie o skan dowodu...


RE: NIetypowy Problem - Stem - 23-08-2012 17:09

Jak falszywe dane ... Jedyne co uzywam falszywe to rok ze wzgledow ( bezpieczenstwa ) gdzy jestem niepelnoletni

Napisalem do supportu

Aczkolwiek nie zdazylem nawet zagrac / obstawic nic


RE: NIetypowy Problem - mareczek - 23-08-2012 17:14

ciesz sie, ze wplaciles tylko 20zl ^^ zazwyczaj dlugo sie czeka na liva w bahu, no ale to jest najlepszy sposob, ja bym radzil tak sie skontaktowac, stracisz najwyzej 20 dyszki.


RE: NIetypowy Problem - Stem - 23-08-2012 17:20

Napisałem e-maila moze odpisza ..

Tylko no kur** nie rozumiem jak mozna zablokowac konto gracza od tak po wplacie kasy ...


RE: NIetypowy Problem - mareczek - 23-08-2012 17:42

no troche to dziwne, ale zobaczysz co ci odpisza, oby sprawa sie wyjasnila na twoja korzysc


RE: NIetypowy Problem - surfer0700 - 23-08-2012 17:46

(23-08-2012 17:20)Stem napisał(a):  Napisałem e-maila moze odpisza ..

Tylko no kur** nie rozumiem jak mozna zablokowac konto gracza od tak po wplacie kasy ...

Złamałeś regulamin, więc co się dziwisz?

Kod:
W przypadku identyfikacji niepełnoletniego gracza, konto zostanie zamknięte w trybie natychmiastowym. W przypadku, gdy nieletni gracz dokona wpłaty na konto, wpłata jak i wszelkie wygrane przepadają na rzecz Lotteries & Gaming Authority (LGA). Każda osoba uznana za nieletnią zostanie przejęta przez Lotteries & Gaming Authority (LGA).


Tak więc kasy nie odzyskasz. Ciesz się, że to tylko 20 złotych.


RE: NIetypowy Problem - Stem - 23-08-2012 17:49

oby odpisali :>


RE: NIetypowy Problem - Stem - 23-08-2012 17:50

Odpisali :> Konto zostało odblokowane Wink

Wzgledy bezpieczenstwa mialem ,,włamanie,, ktos usilnie staral sie zgadnac haslo Wink