Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do kosza (/Temat-do-kosza-57824)



do kosza - Hulk - 23-08-2012 11:30

do kosza


RE: czy ktoś by zainwestował ? - Admin - 23-08-2012 11:57

Odwiedzalność 100-200 osób? żarcik? Lol
to na craftboard.pl mam po 700 unikalnych dziennie (nigdy nie było pozycjonowane, ani specjalnie moderowane), a bez seopilota to nawet za domene by się nie zwróciło.
Wydajesz mi się nowicjuszem w takich sprawach, jednak nie chcę Cię osądzać.

I wydaje mi się że mało kto Cie zrozumiał, piszesz o stronie której tematyka i cel jest nikomu nieznany, a oczekujesz zainteresowania...


RE: czy ktoś by zainwestował ? - Szaman1644 - 23-08-2012 12:02

Ile oczekują wkładu i jakie są przypuszczalnie zarobki i co ja miałbym robić oprocz wkładu. Wyjaśnia na czym ma polegać ta strona.


RE: czy ktoś by zainwestował ? - Hulk - 23-08-2012 12:51

kosz


RE: czy ktoś by zainwestował ? - Admin - 23-08-2012 16:14

W sumie skoro ktoś ma się wszystkim zajmować
cytuje:
Cytat:"wkład w stronę to nie wszystko potrzebna jest reklama.
ktoś musiałby pilnować strony, zachęcać ludzi itd..
dodawać tematy do strony itd..."

i jeszcze wyłożyć kase to po co mu TY jesteś w tym wszystkim?


RE: czy ktoś by zainwestował ? - Hulk - 23-08-2012 17:43

nie rozumiesz ja napisałem o tym ze na stronie robił by ja i ten kto wyłożyl by kasę Smile
Tak jak tutaj, przecież nie robisz sam na forum masz kogoś do pomocy.


RE: czy ktoś by zainwestował ? - ascanio - 24-08-2012 08:22

To na początek radziłbym stworzyć jakąś niszową ministronę (chociażby MFA), zoptymalizować ją, wypozycjonować i będzie parę groszy na coś większego. Poza tym zdobędziesz bezcenne doświadczenie. Koszt ministrony: darmowy hosting bez reklam - 0zł, domena regionalna - 3zł, wpisy w kilku dobrych katalogach - 10-20zł. Resztę robisz samemu (pisanie precli, katalogowanie, promocja w serwisach społecznościowych i na forach). Ja swoją pierwszą ministronę stworzyłem w miesiąc, potem drugi na pozycjonowanie (oczywiście miałem już wcześniej trochę doświadczenia, ale przy tamtym projekcie robiłem już to półprofesjonalnie).

Jak to zrobisz, będziesz miał umiejętności, które zaoferujesz wspólnikowi oraz pieniądze, które zainwestujesz w serwis.


do kosza - Roben - 28-08-2012 14:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.