Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poaradnik do mypay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poaradnik do mypay (/Temat-Poaradnik-do-mypay-57817)



Poaradnik do mypay - Likes - 23-08-2012 09:18

Witam dzisiaj przedstawie wam poradnik Losemyway który znlazłem w sieci trzeba bylo cos tam wypenić podaje nizej link

http://freakshare.com/files/dn67vblr/poradnik_loosemyway.pdf.html

a tu tylko czekacie 55 sek wpisujecie kod captcha przepisujecie i download i sciagacie ;]


RE: Poaradnik do mypay - just4now - 23-08-2012 09:34

witam, tu loosemyway.

A czy umiesz czytać, że po pierwsze zastrzegłem prawa autorskie do poradnika.
Po drugie zamieściłeś jakiś plik na płatnym uploadzie by zarabiać na czyjejś pracy złodzieju? Kradzież czyjejś twórczośći i zamieszczanie bez zgody autora to kradzież.

Temat zgłoszony do administracji.


RE: Poaradnik do mypay - just4now - 23-08-2012 09:35

(23-08-2012 09:34)just4now napisał(a):  witam, tu loosemyway.

A czy umiesz czytać, że po pierwsze zastrzegłem prawa autorskie do poradnika.
Po drugie zamieściłeś jakiś plik na płatnym uploadzie by zarabiać na czyjejś pracy złodzieju? Kradzież czyjejś twórczośći i zamieszczanie bez zgody autora to kradzież.

p.s. coś mi się wydaje, że to nie pierwsza twoja próba kradzieży.

Temat zgłoszony do administracji.



RE: Poaradnik do mypay - Likes - 23-08-2012 09:41

(23-08-2012 09:34)just4now napisał(a):  witam, tu loosemyway.

A czy umiesz czytać, że po pierwsze zastrzegłem prawa autorskie do poradnika.
Po drugie zamieściłeś jakiś plik na płatnym uploadzie by zarabiać na czyjejś pracy złodzieju? Kradzież czyjejś twórczośći i zamieszczanie bez zgody autora to kradzież.

Temat zgłoszony do administracji.


Po 1 pobieranie jest darmowe tylko trzeba czekac 55 sek po drugie sciagniecie z innego portalu niz z twojej strony nie jest juz prawami autorskimi po 3 ty tej sygnatury nie masz wiec administracja nie moze usunac tego tematu chyba ze dany temat juz jest a sprawdzałem nie ma pozdrawiam likes ;]


RE: Poaradnik do mypay - just4now - 23-08-2012 10:04

Po pierwsze sygnatura jest, po drugie temat też jest i do tego mój Big Grin

http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-do-zarabiania-na-mypay-54969

Nie dość że tytuł taki sam to zawartość ta sama, tylko że Ty ukradłeś mój poradnik Big Grin

po trzecie jesteś złodziejem.
A po czwarte jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Co ty myślisz że nie widać, że jesteś tym samym userem co ostatnio za taki sam złodziejski temat dostał bana na innym nicku?
Widać to po twoim innym temacie z kosza Big Grin ten sam złodziejski styl. Jesteś żałosny i chcesz zarabiać na czyjejś pracy :/


RE: Poaradnik do mypay - Likes - 23-08-2012 10:10

(23-08-2012 10:04)just4now napisał(a):  Po pierwsze sygnatura jest, po drugie temat też jest i do tego mój Big Grin

http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-do-zarabiania-na-mypay-54969

Nie dość że tytuł taki sam to zawartość ta sama, tylko że Ty ukradłeś mój poradnik Big Grin

po trzecie jesteś złodziejem.
A po czwarte jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Co ty myślisz że nie widać, że jesteś tym samym userem co ostatnio za taki sam złodziejski temat dostał bana na innym nicku?
Widać to po twoim innym temacie z kosza Big Grin ten sam złodziejski styl. Jesteś żałosny i chcesz zarabiać na czyjejś pracy :/


to jest starszy poradnik to nie jest nowy !!!


RE: Poaradnik do mypay - donmateo16 - 23-08-2012 10:12

Pewnie jakiś typek który dostał bana na maypoay i teraz płacz i rozpacz że strona to oszustwo i robi no złość Tongue


RE: Poaradnik do mypay - Killer - 23-08-2012 10:13

likes ogarnij, nie dam Ci warna mimo że
1. używasz nieregulaminowych kolorów (czerwony/zielony)
2. temat w niewłaściwym dziale
3. poradnik nie twój.

Przeczytaj regulamin...


Poaradnik do mypay - Killer - 23-08-2012 10:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.