Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wii Sports z konsolą i grami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wii Sports z konsolą i grami (/Temat-Rozwiazane-Wii-Sports-z-konsola-i-grami-5780)



[Rozwiązane]Wii Sports z konsolą i grami - Artur1995Zdw - 22-04-2010 22:00

Witam!
Na restock'u w lutym wygrałem iPod'a Shuffle i przy odbiorze nie zapłaciłem nic.
Teraz chciałbym zamówić Wii. W związku z tym mam parę pytań.
1. Ile cła mogę zapłacić (widziałem tu kiedyś temat z cenami, ale nie mogę znaleźć)?
2. Czy ta konsola (Wii sports with console - include games) ma jakąś blokadę regionalną?
3. Czy ta konsola kupiona w Ameryce schodzi na allegro, czy są jakieś problemy? ;D
Będę wdzięczny za pomoc ;]


RE: Wii Sports z konsolą i grami - rj7rad - 22-04-2010 22:06

Tutaj kolega DonHoracy opisał co należy ewentualnie dokupić do konsoli, o którą pytasz.

Tu masz poradnik odnoście wszystkich konsol z Lockerz.
Vatu zapłacisz jakieś 150 - 170 PLN ..


RE: Wii Sports z konsolą i grami - Artur1995Zdw - 22-04-2010 22:17

Dzięki.
Reput już leci Wink
A macie może jakieś inne propozycje? Bo chciałem zamówić iPod'a Touch'a za 1300 PTZ ale po obliczeniu wszystkiego braknie mi 100-120 PTZ :/ Może zamiast tej konsoli Wii kupić coś innego? Nie chodzi mi tu o jakąś rzecz dla mnie. Chcę ją po prostu wygrać, sprzedać, dołożyć kasę i kupić sobie coś innego ;] Albo jakiś sposobik na dorobienie tych 100 punktów? ;]


RE: Wii Sports z konsolą i grami - Magnus - 22-04-2010 22:20

Jak masz Z-list to musisz modlić się aby dodali filmiki to może Ci się uda nazbierać tez 100 PTZ Wink ... Zbieraj znajomych ...PSP jeszcze jest za 800 PTZ ale ciężko jest je zdobyć


RE: Wii Sports z konsolą i grami - DraQo^^ - 22-04-2010 22:34

Sprobj okularki lub zegarek gshocka


RE: Wii Sports z konsolą i grami - rj7rad - 22-04-2010 22:54

Mnie też podobają się te zegarki.. A jak chcesz kase to może po prostu weź 25$ PayPal. Może nie za wiele, ale zawsze coś. I nie ma żadnego vatu itp Wink
A co do brakujących ptz to korzystaj z x2. Zapraszaj znajomych a uzbierasz tą stówe Wink


RE: Wii Sports z konsolą i grami - Marello - 23-04-2010 11:52

LOCK


[Rozwiązane][Rozwiązane]Wii Sports z konsolą i grami - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.