Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]To tak na serio? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]To tak na serio? (/Temat-Rozwiazane-To-tak-na-serio-578)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]To tak na serio? - bartona - 28-12-2009 19:03

Witam!

Otóż zaproszenie na lockerz otrzymałem już dawno temu, lecz ciągle się waham. No bo to tak na pewno wszystko za darmo, żadnych haczyków? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć; myślałem że w życiu za darmo to można dostać tylko w morde.Tongue
Wielokrotnie szukałem informacji o tej stronie, ale ludzie tylko spamują o zaproszeniach... No więc może Wy powiedzie mi jak to naprawdę wygląda i jak jest z tymi nagrodami?

Pozdrawiam


RE: To tak na serio? - Kilol - 28-12-2009 19:14

Absolutnie wszystko na serio.Tongue Poczytaj trochę o Lockerz i sprawdź ile ludzi już wygrało.Wink


RE: To tak na serio? - Verudi - 28-12-2009 19:16

To jest całkiem na serio Smile Na YouTube można zobaczyć wiele filmików pokazujące osoby otwierające nagrody od Lockerz Smile

W tym temacie masz opisane jak Lockerz zarabia -->http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=62

Dodam jeszcze że w najbliższym czasie pojawią się filmiki w których będą reklamy, czyli dodatkowa kasa dla nich Smile

Mam nadzieję że pomogłem i zachęcam do dołączenia do członków Lockerz Big Grin


RE: To tak na serio? - Kilol - 28-12-2009 19:19

A tak po za tym, jak byłby to kit, to nasze forum by zupełnie nie istniało.Wink


RE: To tak na serio? - Alcor - 28-12-2009 19:20

Dokładnie lockerz to żadna ściema, jest to znana firma w USA, więc nie masz się nad czym zastanawiać. Nic nie stracisz a możesz sporo zyskać. Zachęcam do zarejestrowania się. Smile


RE: To tak na serio? - Siles - 28-12-2009 19:21

Jak jest.100% za dormo


RE: To tak na serio? - Kaziu - 28-12-2009 19:40

Myślę, że to jest za darmo wszystko, tylko, że za odpowiadanie na pytania dostanie się np PSP ? Też jeszcze do dzisiaj mam wątpliwości.
A co do przesyłki to czytałem jeśli celnik odtworzy paczkę to coś się płaci...


RE: To tak na serio? - Verudi - 28-12-2009 19:50

Z tego co przeczytałem w Internecie nie płaci się nic za przesyłkę i cła. Ile z tego jest prawdą to nie wiem, sam jeszcze nic nie wygrałem. Dodam również że warto spróbować, ponieważ w łatwy sposób można zdobyć interesujące nagrody Smile


RE: To tak na serio? - Alcor - 28-12-2009 19:59

Za przesyłke nic się nie płaci. Smile


RE: To tak na serio? - bartona - 28-12-2009 22:26

Dzięki! Nie zaszkodzi spróbować Smile