Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfMoney - nowy autosurf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SurfMoney - nowy autosurf (/Temat-SurfMoney-nowy-autosurf-57764)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 03-09-2012 21:05

(03-09-2012 15:48)rafalszymanski napisał(a):  Masz funkcję rozpoznawania ID? Pare dni temu sie zarejestrowałem i nie pamietam hasla. Odzyskiwanie hasła też ci nie działa. Probowałem się dzisiaj zarejestrować ponownie ale skrypt chyba zna moje ID i nie pozwala.

tak. zrobiłem blokadę wielu kont - czyli że można mieć tylko jedno konto w serwisie. Spróbuj teraz odzyskać hasła http://surfmoney.pl/recover.php


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 05-09-2012 10:11

Oto kupon promocyjny 9106-8427-7536-8697


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 05-09-2012 14:00

Dodałem możliwość zakupu punktów poprzez SMSa.

[Obrazek: KsoP8.png]

Później jeszcze dodam możliwość kupna poprzez droższe smsy , bo na razie jest tylko za 1.23 zł


RE: SurfMoney - nowy autosurf - S.Eriod - 05-09-2012 14:45

Czy dodawanie kont Twitter i Digg działa poprawnie? W obu przypadkach otrzymuje następujące błędy:
Kod:
Warning: curl_init() has been disabled for security reasons in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 89

Warning: curl_setopt() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 91

Warning: curl_setopt() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 92

Warning: curl_setopt() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 93

Warning: curl_exec() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 94

Warning: curl_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 95

Dodam jeszcze, że nazwy kont, które podaję, są w 100% prawdziwe.


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 05-09-2012 16:47

(05-09-2012 14:45)S.Eriod napisał(a):  Czy dodawanie kont Twitter i Digg działa poprawnie? W obu przypadkach otrzymuje następujące błędy:
Kod:
Warning: curl_init() has been disabled for security reasons in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 89

Warning: curl_setopt() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 91

Warning: curl_setopt() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 92

Warning: curl_setopt() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 93

Warning: curl_exec() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 94

Warning: curl_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/surf/public_html/inc/libs/functions.php on line 95

Dodam jeszcze, że nazwy kont, które podaję, są w 100% prawdziwe.

Faktycznie, będę musiał to wszystko naprawić.


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 05-09-2012 22:00

Digg i Twitter - naprawione.
[Obrazek: twitter.png]
[Obrazek: digg.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 06-09-2012 10:07

Dodałem możliwość zakupu vip poprzez smsa:
[Obrazek: VTePm.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 06-09-2012 21:14

Dodałem możliwość zarobku poprzez subskrypcję youtube. Jutro ustawię dodawanie kanału subskrypcji.
[Obrazek: subscribe.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 07-09-2012 13:07

Dodałem: Punkty za logowanie. Raz dziennie gdy się zalogujemy dostajemy jedną monetę. Użytkownicy VIP otrzymują 2 monety za logowanie.


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 08-09-2012 17:33

Usunąłem możliwość zakupu punktów i vip poprzez paypal. Stwierdziłem, że to nie opłacalne gdyż paypal ma za duże prowizje.
Pozostają tylko smsy na razie. Później dodam inny system płatności może szybka wpłata przelewem online.