Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 18-01-2013 11:43

Dochodzą mnie słuchy o zmianach w wiaderkach.

Oto informacja:

Cytat:Po prostu teraz wiaderka mają być otwierane od razu na kilka tysięcy np. więc jak otwarte to CAŁY CZAS będzie otwarte aż nie zejdzie te 5k
A teraz było tak, że wypłacili np. 50$ to dostępne było 50$, potem np. 200$ to dostępne 200$

Źródło forum lockerz Papatek


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 18-01-2013 11:54

raz na kilka miesięcy aż nie wejdzie 5k? czyli 100 wypłat? Smile

wygląda to mniej więcej tak, że wiaderka będą otwarte raz na KILKA MIESIĘCY ale przez cały czas czyli KILKA MINUT? Smile

skąd Twoi informatorzy mają taką informację?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 18-01-2013 11:59

Ja to rozumiem tak że wiaderka będą po prostu głębsze i więcej wypłat wejdzie do nich czyli lepiej dla nas


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 18-01-2013 12:02

5k to była wartość dość przykładowa... nie rzeczywista Tongue

Tak czy inaczej to codziennie oczywiście by było to Xk, a źródłem jest oczywiście DOC Lol


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 18-01-2013 21:54

zobaczymy jak bedzie, DOC jedno zycie drugie Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 18-01-2013 23:08

a co do oczekujących wypłat to ci co nie wiedzą czy wypłacili do wiadra czy do kolejki to ostatnio dodali rubryczke przy wypłatach oczekujących i pisze albo bucket albo queue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Riczi34 - 19-01-2013 08:31

To prawda, że w sprawie wiaderek nastąpiła pewna modyfikacja.
Jednak czy to rzeczywiście poprawi wypłacanie dowiemy się od ludzi, którzy zaczną teraz z tego korzystać.

Mnie w każdym razie udało się we czwartek na STP 50$ POST, a na koncie STP miałem po około 24h, czyli wczoraj wieczorem.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ołen - 19-01-2013 14:42

Skupuje konta PC z wysoki ewaletem, place 50-70% wartosci konta, przelew -dla zaufanych pierwszy. mozliwie chcialbym jakas aukcje itd.oferty z opsiem konta i cena na pw.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PlastPL - 19-01-2013 15:53

(19-01-2013 14:42)ołen napisał(a):  Skupuje konta PC z wysoki ewaletem, place 50-70% wartosci konta, przelew -dla zaufanych pierwszy. mozliwie chcialbym jakas aukcje itd.oferty z opsiem konta i cena na pw.

Po raz kolejny największy nieudacznik wśród oszustów na tym forum powraca z hukiem beka


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 19-01-2013 18:53

(19-01-2013 14:42)ołen napisał(a):  Skupuje konta PC z wysoki ewaletem, place 50-70% wartosci konta, przelew -dla zaufanych pierwszy. mozliwie chcialbym jakas aukcje itd.oferty z opsiem konta i cena na pw.

[Obrazek: 2wrk8zn.png]

60$ jest jeszcze w kolejce do wypłaty.

widzę 1600 zł na swoim koncie i wysyłam Ci dane do logowania Smile dane do przelewu podam Ci na PW Smile