Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - cocokx - 02-01-2013 23:07

(02-01-2013 23:01)xPietrek napisał(a):  
(02-01-2013 22:25)cocokx napisał(a):  Nie wpłacałem nic, wykorzystałem tylko te "darmowe" 10 $. Chciałbym już teraz usunąć konto, ale pewnie nie będą zadowoleni, że stracili 10$ bo ktoś "sie rozmyślał". Tongue

Dziwnie rozumujesz. Jak mogli coś stracić, skoro nie wypłaciłeś nic z programu? Te "darmowe" 10$ i tak by sobie odbili po 45 dniach.

Ehh... Tak to jest jak się nie jest do końca dobrze poinformowanym Xpokerface. Dzięki za info. ;D


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - koku123 - 03-01-2013 07:52

(02-01-2013 03:41)Verb22 napisał(a):  cocokx

nie polecam wchodzic w pc, program sie pomalu sypie moim zdaniem, niekotrzy czekaja na wyplaty 3 miesiące..

Jestem tego samego zdania. Program się kończy ! Grają na przetrwanie/
Stąd przedłużana promocja 3%
Czekam na 3 wypłaty z października nie mówiąc o listopadowych i z grudnia.
A wiaderko ? Setki prób i zero efektu .......


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - wiktor112233 - 03-01-2013 13:38

@up trzeba mieć szczęście żeby trafić Wink lub obserwować fora, na których są podawane info dotyczące wiaderek


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 03-01-2013 20:56

A mógłbyś Wiktor przy okazji podać jakie to są fora na których podawane są informacje o otwartych wiaderkach sam powoli szykuje się do zlecenia pierwszej wypłaty no i z tego co czytam nie będzie to tak łatwe jakby się wydawać mogło


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 03-01-2013 21:00

jeśli dalej potrzebujesz tych info o forach to napisz na PW do mnie podam ci


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kakaFP - 04-01-2013 08:01

w ciagu ostatnich kilku dni chyba ze 100 razy probowalem wbic sie w wiaderko korzystam z grup na facebooku for itp kiedy jest wiaderko usiluje sie w nie wbic ale nie przynosi jednak to efektow.. co mi radzicie probowac dalej czy ustawic sie w kolejce wyplat?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 04-01-2013 09:05

ja nie dostałem jeszcze wypłaty z 10.10... więc wbijanie się w kolejkę nie ma większego sensu. Liczenie na duży zarobek w tym programie również Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 04-01-2013 15:40

walcz o wiaderka, w kolejke nie ma sensu sie wbijac


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kakaFP - 05-01-2013 00:11

udalo sie komus upolowac wiaderko ostatnio? Dzisiaj niby otwarte bylo kilkaset klikniec i nic ... kompeltna poraza Profitcliking...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - timek41 - 05-01-2013 12:45

Pytanko mam, czy dostaje się za refa jakieś wynagrodzenie jeśli zapisze się z mojego linka ale nic nie wplaci tylko za darmowe 10$ kupi pakiet i tyle .?