Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - chetnykasy - 21-12-2012 15:16

A czy widziałeś żeby wszyscy co dostali bana korzystali z botów? Ja wiem, że nie. Niektórzy nawet nie zlecali wypłat.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - wiktor112233 - 21-12-2012 15:22

(21-12-2012 15:16)chetnykasy napisał(a):  A czy widziałeś żeby wszyscy co dostali bana korzystali z botów? Ja wiem, że nie. Niektórzy nawet nie zlecali wypłat.

Wiem, że już pare osób z tego forum dostało bana za boty więc nie wciskaj kitu.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - chetnykasy - 21-12-2012 15:46

Jak nie chcesz nie korzystaj. W tym momencie na 100% nie wiadomo kto za co dostał. Chyba, że włączyli bota na 24/7 i czekali.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - wiktor112233 - 21-12-2012 17:52

Ja tylko uprzedzam, że korzystanie ze skryptów i botów jest zabronione i grodzi banem. Tak jak pisałem wiem, że są na tym forum osoby co zostały zbanowane za boty ale znam też takich co nie zostali zbanowani.
Lepiej uzbroić się w cierpliwość i czekać na wypłatę z kolejki lub uczciwie łowić wiaderka niż się potem martwić o bana.

Jeśli można to wyślij mi tego bota/skrypt na PW (nie zamierzam korzystać ale zobaczę jak to wygląda)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kakaFP - 23-12-2012 16:00

Czy dostal juz ktos jakas wyplate z kolejki nie z wiaderka tylko ze "standardowej" kolejki?Jesli tak to kiedy ja dostales i kiedy zleciles?dzieki za info


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 23-12-2012 17:32

ale im nawyrzucalem w tickecie D: Zagroziłem że jak mi nie wypłacą kasy to w moich oczach są scamem i zrobię strony o tym D: Ciekawe czy kaska dojdzieLol


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kakaFP - 23-12-2012 18:55

verb to nie jest dobra drogaSmile oni nic sobie z tego nie zrobia :)dopoki wyplacaja nawet z wiaderek nikt nie uwierzy ze to scam


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ermin - 25-12-2012 22:18

Bany poleciały np. za wielokrotne wypłaty w ciągu 24h z jednego procesora ze środków post np. 3x50$.
Nie mają nic do tego skrypty, boty etc. Wiele osób z nich korzysta i ma się dobrze, natomiast osoby, które zastosowały ww. model wypłat mają bana mimo obsługi ręcznej, więc plotki można włożyć między bajki.
Oni chcą po prostu jeszcze jakoś wiązać koniec z końcem, czyt. mieć choć trochę na wypłaty, wiele z kont poblokowanych było kontami dużymi, które zlecają często i gęsto wypłaty, dzięki czemu ,,trochę" $$ dziennie więcej zostaje w systemie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 26-12-2012 00:14

a jak oni wypłacali po kilka razy dziennie , mi jak poszla jedna wypłata to już nie było możliwości kolejnej w ciągu jednej doby


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ermin - 26-12-2012 09:29

Ze środków post, jest na nim ograniczenie 250$, a nie jak w przypadku środków pre 50$... Jest to błąd systemu, a nie nasz, pytanie tylko, czy zamierzony Wink