Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ruska34 - 19-12-2012 09:01

Szkoda że nie otwierają Lr ostatnio ;x


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 19-12-2012 17:38

nie wiecie kiedy dojdą normalne wyplaty na payze i stp?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 19-12-2012 19:00

(19-12-2012 17:38)Verb22 napisał(a):  nie wiecie kiedy dojdą normalne wyplaty na payze i stp?

a Ty wiesz?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 19-12-2012 21:53

pewnie do 60 dni


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - mucha0013 - 20-12-2012 16:48

Nie działa mi oglądanie reklam w IE oraz mozilla ... ktoś wie co moze byc?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Fractal - 20-12-2012 17:00

Co to znaczy "nie działa"?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - mucha0013 - 20-12-2012 17:10

otwiera mi się zakładka gdzie normalnie wyświetlały się reklamy ale teraz zostaje pusta biała strona bez niczego


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 20-12-2012 19:30

mi nieraz sie okno laduje w ciagu 3-6 min wiec moze trzeba zaczekac czy wogole masz ze zaladowane a nic niema ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - chetnykasy - 20-12-2012 22:09

Chciałem powiadomić o możliwości pobrania darmowego skryptu do wypłat do wiaderek. Nie wiem czy mogę podać link dlatego piszcie na PW. Do jego działania jest potrzebny Internet Explorer. Nie trzeba podawać loginów i haseł gdyż stronę się włącza na walleta i już działa. Chodzi o to, m.in. aby dodatkowo każdy komu wyskoczą jakieś błędy poinformował mnie o tym gdyż jest to wersja testowa. A nie mam możliwości sprawdzenia czy nie ma błędów u innych gdyż ostatnio rzadko są wypłaty na payza, a ja ją preferuje. Pozdrawiam


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - wiktor112233 - 21-12-2012 14:25

(20-12-2012 22:09)chetnykasy napisał(a):  Chciałem powiadomić o możliwości pobrania darmowego skryptu do wypłat do wiaderek. Nie wiem czy mogę podać link dlatego piszcie na PW. Do jego działania jest potrzebny Internet Explorer. Nie trzeba podawać loginów i haseł gdyż stronę się włącza na walleta i już działa. Chodzi o to, m.in. aby dodatkowo każdy komu wyskoczą jakieś błędy poinformował mnie o tym gdyż jest to wersja testowa. A nie mam możliwości sprawdzenia czy nie ma błędów u innych gdyż ostatnio rzadko są wypłaty na payza, a ja ją preferuje. Pozdrawiam

Cytat:KONFERENCJA Z DOC'IEM 21-12-2012
Doc potwierdził, że osoby korzystające z botów zostaną zbanowane.

Powodzenia ze skryptami i botami