Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dan122 - 10-12-2012 14:47

Nalicza wam normalnie codziennie kasę? Bo mi ostatnio dopiero po trzech dniach doliczyło, teraz przez parę dni też znowu nic i pewnie potem dopiero doliczy.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 10-12-2012 14:49

Jeszcze się nie przyzwyczailiście? Będzie tak jeszcze co najmniej przez kilka tygodni Cool


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - stiff - 11-12-2012 11:38

Czy zmienila sie minimalna kwota wyplaty srodków z PC? kiedy chce wybrac na payze 24 dolary, pisze mi, ze nie mam wystarczajaco duzo srodkow aby wybrac. Pzdr.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 11-12-2012 11:42

przelej je najpierw na te drugie konto do wypłaty.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - stiff - 11-12-2012 12:48

(11-12-2012 11:42)duzypawel napisał(a):  przelej je najpierw na te drugie konto do wypłaty.

Przelalem wczesniej oczywiscie, dalej mam ten problem.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PC master - 11-12-2012 13:47

Witam. Nie wiem czy w dobrym temacie pisze. Znalazlem w sieci link do bota polującego na wiadra w PC. Nie umiem go niestety sciagnąć. Mógłby mi ktoś pomóc z tym?

tutaj znaleziony link: http://gigup.pl/jOOJr5iB

Czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 11-12-2012 13:51

a jakieś fajne trojany też tam są? Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PC master - 11-12-2012 13:57

Nie wiem jak to sciagnac. Yazir powiedzial, ze trzeba jakies subskrypcje wlaczac


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 11-12-2012 14:05

no nie wiem, jak już ktoś się skusi to niech napisze czy działa - wg mnie ściema. ktoś chce tylko podbić sobie pobierania na FC.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 11-12-2012 15:48

Daily Sales Profits Combined 12/06 - 12/10 is running giving 8% for regular and 15% for promotional (new funds) RUNNING: Last processed ID#152**** 8%

Info z ostatniej chwiliHuh