Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 07-12-2012 14:22

(07-12-2012 14:13)GrzesiX napisał(a):  Mam pytanie do osób, którym udało się wypłacić za pomocą 'wiaderka'.
Po przejściu do zakładki My Wallet, wciskamy Withdraw przy wybranym przez nas procesorze.
Wybieramy linie:

Pre-Profit Shift Funds: You have $xxx, max you can withdraw is $50
Podajemy stawkę (max 50$). Wciskamy Withdraw Funds. Komunikat ,,Are you sure..." zatwierdzamy przyciskiem OK.

Pytanie brzmi: po wykonaniu tych czynności, pojawia się jeszcze jakiś komunikat, który trzeba zatwierdzić, czy procedura kończy się na przycisku OK i wtedy nasza stawka trafia do wiaderka? (uwzględniamy tylko sytuację 'wygraną')

jeżeli po kliknięciu OK
wyskoczy ci okno z wyborem 2 opcji : 1 opcja to zmiana procesora wypłat a 2 opcja to wypłacam starym sposobem i czekasz 40 dni.

A jeżeli po kliknieciu OK wyskoczą same napisy bez wyboru opcji to wtedy trafiłes w wiadro.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xPietrek - 07-12-2012 14:23

(07-12-2012 14:13)GrzesiX napisał(a):  Pytanie brzmi: po wykonaniu tych czynności, pojawia się jeszcze jakiś komunikat, który trzeba zatwierdzić, czy procedura kończy się na przycisku OK i wtedy nasza stawka trafia do wiaderka? (uwzględniamy tylko sytuację 'wygraną')

Przy trafieniu we wiaderko nie pojawia się już żaden inny komunikat do zatwierdzenia. 'OK' jest ostatnią czynnością Smile
Dostajesz informację na jaki procesor zleciłeś, jaką kwotę, jaki % 'fee' Ci odbiją, oraz czas oczekiwania (48h)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - GrzesiX - 07-12-2012 14:29

Dzięki za info. W takim razie będę testował moją metodę ''auto-wiaderkowania", czyli samowolne próby komputera zrealizowania zlecenia za pomocą 'wiaderka'. Wczoraj od 00:00 do 02:00 komputer dokonał ok. 400 prób, ale niestety wiaderko się nie otworzyło. Jeśli będą pozytywne skutki moich działań, zrobię poradnik!


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 08-12-2012 22:54

Payza Otwarta


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - teel - 08-12-2012 23:24

Cholera, trochę się spóźniłem..


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 09-12-2012 14:06

Ale o 1 w nocy było STP


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - timek41 - 09-12-2012 23:31

Jak jest teraz z tą Payza czy można tą kasę na konto bankowe z Payzy wybrać, I czy PC wypłaca na inne systemy płatnościowe typu LR ?

Chce się zapisać również ale nie wiem jak z tymi wypłatami a korzystam tylko z PayPal póki co.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 10-12-2012 00:20

z payzy na razie nie wypłacisz do banku , zmieniają system , z PC możesz tez wyplacic na LR PM STP , ja wypłacam głównie na STP i PM


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - timek41 - 10-12-2012 00:42

Czyli z STP ,PM wypłaca się bez problemu na polskie konto bankowe ? I jakie tam prowizje są ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 10-12-2012 00:53

na PW ci wytłumaczyłem