Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 06-09-2012 13:47

nie mogę się zalogować, wy też tak macie??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 06-09-2012 16:14

Też mam ten sam problem, wpisuje login i hasło i dalej zostaje na stronie głównej, hmm... albo to oznaka tego, że próbują uruchomić program za 1 dzień i mają jakieś problemy techniczne albo zwijają interes. Pożyjemy zobaczymyRolleyes


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - SweetSensi - 07-09-2012 11:25

Ja mam takie pytanko. Miałem w JBP zakupione 2 pozycje i teraz przenieśli się i co ? Odzyskam pieniądze i będę miał w Profit Clicking, czy już mogę się pożegnać ? Wiem, że jeszcze trwają pracę, ale chcę się upewnić , bo może wiecie coś na ten temat.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xPietrek - 07-09-2012 11:35

Tak, odzyskasz wszystko. Będziesz miał tyle samo co na JBP przed przenosinami.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - SweetSensi - 07-09-2012 11:45

ufff.... Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - OLSEN250 - 07-09-2012 22:12

Jutro stronka ma być juz gotowa w 100% tak ze zarabiania ciąg dalszy Smile
Gdyby ktoś chciał zaczać inwestowanie w Profitclicking a nie wie ja zacząć prosze pisać na PW chetnie pomoge na starcie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 07-09-2012 22:21

A te co miałem darmowe 10$, na starym JBP, a za 3 dni przenosili się na ProfitClicking, to będę nadal miał i będzie rosło mi ? Czy jak to jest rozwiązane ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 07-09-2012 22:53

mam świetny pomysł:

poczekaj do jutra, zobaczysz sam i nam powiesz ok? Smile bo niby skąd ktokolwiek ma wiedzieć w jaki sposób i co Ci będzie rosło?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 08-09-2012 08:27

2h do startu a tam i tak nic nie działa nie ma moich 10$. Porażka. Pewnie z nowu obsuniecie o kolejne 2 dni albo i 10 dni...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 08-09-2012 08:43

seba12a, jest coś takiego jak subdomena na której nadal się za dużo nie zmienia, a prawidłowa strona jest przygotowywana na innej stronie. Jak skończą wszystko to podmienią strony i nagle wszystkie zakładki będą działać.
Tak na marginesie, to nie wiem czemu ty się tak spinasz i piszesz porażka, klapa etc. skoro tam ani grosza nie wpłaciłeś i chcesz zarobić miliony na swoich darmowych 10$...


Info z konferencji : Wszystko wystartuje za 2 godziny. Ciekawe ile w tym prawdy Smile
Ja mogę czekać nawet i 3 tygodnie dodatkowe ale żeby to wszystko działało i dało zarobić.


@@

Jak dowiadujemy się z newsów na razie będziemy mogli tylko zasilić nasze konto PC oraz kupować AD Packages.
Ciekawe..