Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 26-11-2012 21:54

(26-11-2012 21:49)lyczkul napisał(a):  Czy ktoś wie co się dzieje? Od paru dni mi nie nalicza pieniążków ale za to dodało mi parę pozycji.

był ponowny restart z poprawkami i dlatego tak się dzieje


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 26-11-2012 23:29

Huh Są już nowe wyniki ProfitShiftu Huh


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 27-11-2012 00:26

(26-11-2012 23:29)Blues napisał(a):  Huh Są już nowe wyniki ProfitShiftu Huh

kurde wystraszyłeś mnie ze znowu coś zmienili ale widzę jest to samo jak wczoraj po poprawionym restarcie Smile hehe Smile
mam już za sobą 3restarty i wczoraj dostałem aż jeden panel ciekawe czemu tylko jeden hehe Smile ale widze ze na razie chyba nic nie da się z tym zrobić ??nie działają tam funkcje turbo itp. Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 27-11-2012 10:39

Z 91 pozycji tylko 24 zabrało, dużo łagodniej Huh


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 27-11-2012 10:58

(27-11-2012 00:26)dexterjj napisał(a):  
(26-11-2012 23:29)Blues napisał(a):  Huh Są już nowe wyniki ProfitShiftu Huh

kurde wystraszyłeś mnie ze znowu coś zmienili ale widzę jest to samo jak wczoraj po poprawionym restarcie Smile hehe Smile
mam już za sobą 3restarty i wczoraj dostałem aż jeden panel ciekawe czemu tylko jeden hehe Smile ale widze ze na razie chyba nic nie da się z tym zrobić ??nie działają tam funkcje turbo itp. Smile

Chodziło mi o to, że tabelki są wypełnione Big Grin
http://www.profitclicking.com/profitshift-center

Nie da się Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 27-11-2012 14:54

Z każdym chyba tym razem obeszli się delikatnie. U mnie tez "tylko" 35% wiec bardzo fajnie byłoby gdyby tak zostało. Byłby to bardzo miły akcent na zatarcie złego wrażenia które ostatnimi czasy narasta. Póki co to tylko czekać pozostaje niestetySmile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 28-11-2012 16:40

Mi na początku zabrali 100% teraz jest tak jak miałem nadzieje, czyli jest ok... najstarsze pozycje poszły reszta w kratkę, przynajmniej zysk dzienny jako tako wyglądaWink inna sprawa naliczanie nadal stoi w miejscu no i jeśli mają taki problem z zwiększeniem dochodu, to nie wiem czemu nie zrobią, że trzeba np. 5 reklam dziennie oglądać? albo 10, wiem że to już trochę dużo, ale jeśli to pomoże, to czego się dla pieniędzy nie zrobiBig Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 28-11-2012 18:03

Zysk nie stoi tylko jest naliczany w tle i nie widać go na stronie głównej.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cherri - 28-11-2012 18:27

Skad to wiesz, czy mozna go gdzies zobaczyc?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ruska34 - 28-11-2012 19:30

A ja nadal nie mam wypłaty z 9.10.... szok Smile