Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 22-11-2012 14:05

Kod:
Daily Sales Profits Combined 11/08 - 11/20    5.50

Policzyli mi za 2 pozycje... Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 22-11-2012 17:14

(22-11-2012 14:05)djmurek napisał(a):  
Kod:
Daily Sales Profits Combined 11/08 - 11/20    5.50

Policzyli mi za 2 pozycje... Smile

A ile ich miaeś?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 22-11-2012 17:24

19 aktywnych po restarcie...

Wam dobrze policzyli?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 22-11-2012 17:56

Mi policzyło dobrze


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 22-11-2012 18:54

ja tutaj mialem elegancko Big Grin, to znaczy nie dosc ze nie zabralo mi zadnej z pozycji a mialem ich 16 zalozone kolo 20 pazdziernika , doliczylo wszystko to + dostalem 38$ , takze kupilem 9 nowych pozycji Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 23-11-2012 05:01

Informacje z konferencji z Doc'iem
----------------------------------------------------------------

Wyniki ProfitShiftu nie są ostateczne. W dalszym ciągu przeprowadzamy testy.
Nie trzeba mieć upgrade'u przed wygaśnięciem ADP. ADP sobie poczekają aż go zrobicie Wink
Promocja na 3% z nowych środków przedłużona do 25 Grudnia. Ad Packi będą zarabiały te 3% codziennie.
Nowy system wypłat powinien być dostępny prawdopodnie w ciągu 24-48h, może troszkę później Wink
Oczekujemy, że nie będzie następnego ProfitShiftu przez kilka miesięcy (nie dziwię się mając taki nowy system wypłat Wink )

3 miliony wyswietleń dziennie.
500 tys unikalnych odwiedzin dziennie

NOWY SYSTEM WYPŁAT
=============================

21) Jak działa nowy system wypłat?

Mamy teraz 2 opcje, "wiadro" i "kolejkę". Kolejka działa tak samo jak wcześniej.

Wiaderko działa następująco:
Wszystkie nowe wypłaty trafiają do wiaderka do czasu aż się zapełni. Próbujemy wypłacić te zlecenia w 48 godzin.
Gdy wypłaty z wiaderka zostają zrealizowane, zwalnia się miejsce na nowe wypłaty.

22) Co się dzieje gdy wiaderko jest pełne?

Jeżeli zlecisz wypłatę, a wiaderko jest pełne, zostanie postawiony przed tobą wybór:
inny procesor lub spróbować później, gdy zrobi się miejsce w wiaderku na twoją wypłatę
Możesz również dodać swoją wypłatę do kolejki.

23) Jeżeli moja wypłata zostanie dodana do kolejki, jak długo będę musiał na nią czekać.

Jej zrealizowanie może zająć miesiąc lub więcej.

24) Czy każde wiaderko ma limit?

Tak. Dostosowujemy limity biorąc pod uwagę liczbę śodków dostępnych na wypłaty.

25) Czy dalej obowiązuje limit wypłat na procesor na dzień
Tak, na chwilę obecną dalej wynosi on 250$. Możemy go zmieniać od czasu do czasu.

26) Są jakieś inne ograniczenia?

Tak. Nowy system wypłat odróżnia "stare" środki od nowych, są one odzielone datą.
Na chwilę obecną jest to 21 Listopad 2012. Data ta może zostać zmieniona, ale nie będzie się to działo zbyt często.

Istnieje limit na wypłatę "starych" środków jakie użytkownik może wypłacić. Wynosi on teraz 50$.
Dostosujemy limit zgodnie z tym ile będziemy mieć środków na wypłaty.

27) Czy nie dyskryminuje to nastarszych członków programu?

Wszyscy członkowie mogę wypłacać więcej swoich "nowych" zarobków niż "starych".
Szczególnie ważnym jest by to nasi najnowsi członkowie dostawali wypłaty najszybciej.

Im bardziej możemy zadowolić nowych członków, tym więcej środków będzie dostępnych do wypłaty dla starych użytkowników.

28) Czy limit starych środków odnosi się do każdego procesora z osobna?

Nie. Limit ten obowiązuje dla wszystkich procesorów. Maksymalnie dziennie można wypłacić tyle ile on on wynosi.

29) Czy taki skomplikowany system jest potrzebny?

Na chwilę obecną, tak. Ciężko pracujemy by opracować nowe źródła dochodu. W miarę jak te źródła będą rosły, rosły będą reż limity wypłat lub zostaną one całkowicie zniesione.

30) Czy jest coś co mogę zrobić by otrzymać moją wypłatę szybciej?

Tak. Możesz usunąć zlecenie wypłaty. Środki zostaną dodane z powrotem do konta. Możesz zlecić kolejną wypłatę i dodać ją do wiaderka (jeżeli jest jeszcze miejsce)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 23-11-2012 11:26

jeżeli zleciłem wypłate 10 Listopada
To musze ponownie zlecać :/ ??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 23-11-2012 12:16

Nie wiem czy to kolejny błąd na stronie ale wygląda na to , że oddali mi 55 pozycji....


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 23-11-2012 12:24

Mi tez dodali 7 pozycji.
Przy probie wyplaty dodaje mnie do kolejki a nie do "wiaderka" wiec albo jest pelne, albo jeszcze go nie otworzyli.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 23-11-2012 12:36

no nie otworzyli przecież pisalo ze za kilka dni zacznie działać albo później Smile