Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - mucha0013 - 20-11-2012 16:54

A mi zabrało 9 z 25


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Forever23 - 20-11-2012 17:10

a mi zabrali wszystko mam 0 pozycji superfacepalm


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - darekcs - 20-11-2012 17:52

35 z 43 czyli około 81%


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 20-11-2012 18:55

Nic to nie ma co płakać, trzeba szybko dużą kasę wpłacać co by się zwróciłobekabekabekabekabeka


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cherri - 20-11-2012 20:48

No dobra, kiedy kolejny restart!


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 20-11-2012 23:24

Proponuje poczytać aktualizacje na stronie głównej i na dodatek np jeszcze tu http://profitclickingblog.pl/


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 21-11-2012 06:29

Cytat:Aktualizacja codzienna [20 Listopad 2012]

W naszej ostatniej aktualizacji mówiliśmy o tym, że pierwsza część ProfitShiftu zakończyła się 19 Listopada.

Jak wspomnieliśmy w poprzedniej aktualizacji, jako, że był to nasz pierwszy ProfitShift musimy wszystko bardzo dokładnie sprawdzić.
Z technicznego punktu widzenia ProfitShift się zakończył, ale my wciąż przeprowadzamy testy.

Otrzymujemy od was wiadomości o tym, że obawiacie się, że procent waszych przekonwertowanych Pakietów Reklamowych jest niepoprawny.
Bądźcie pewni, że nasze testy zostaną zakończone w ciągu najbliższych dni.
Wszystkie błędy, które mogły powstać zostaną naprawione.

Doceniamy wasze uwagi, ale póki co prosimy o wstrzymanie się z zadawaniem pytań, do czasu, aż nie ukończymy naszych testów.
Gdy to nastąpi zostaniecie powiadomieni przez email oraz notkę na Dashboardzie.

Bądżcie pewni, że rozwiązujemy powstałe problemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Poza kilkoma małymi usterkami - ProfitShift przeszedł bardzo sprawnie.
Każdy członek musi zrozumieć, że to niezwykle dobry czas zakup Pakietów Reklamowych.

Tylko Pakiety Reklamowe zakupione z nowo wpłaconych środków, w okresie 16-30.11 będą miały okazje zarabiać 3% do czasu aż wygasną
Promocja kończy się 30 Listopada.

Druga część ProfitShiftu obejmuje dodawanie do twojego konta twoich nowych Paneli.
Nasi programiści pracują ciężko by stało się to jak najszybciej.

Zarobki z Pakietów Reklamowych za dni, które pominęliśmy zostaną dodane w przeciągu około 1 dnia. Nie stracicie żadnych pieniędzy.

Oczekujemy również otwarcie wypłat w 48h w ciągu około 1 dnia.

Dziękujemy za cierpliwość i lojalność.
Na dłuższą metę zostaniecie sowicie wynagrodzeni.

Pracujący dla naszego bogactwa i sukcesu,

Zespół Profit Clicking

P.S. Wyzywam cię byś znalazł inny program, w którym można zarabiać łatwiej niż w Profit Clicking.

P.P.S. Profit Clicking ma szansę stać się programem, do którego dołączają wszyscy z branży. Jeżeli dołączysz natychmiast, będziesz miał szansę opowiedzieć o Profit Clicking swoim znajomym i kontaktom zanim ktoś inny ich zwerbuje.

Za wasz sukces!
Zespół zarządzający Profit Clicking

Źródło: http://www.profitclicking24.info/pl/aktualnosci/ogloszenia/59-wazne-o-profitshifcie-po-raz-kolejny

Zakaz rozpowszechniania bez zgody


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 21-11-2012 09:16

Dopiero teraz sie kapnąłem, że mi też zabrali wszystkie pozycje, tylko te zakupione po 25.10 zostawili. 4


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 21-11-2012 09:24

Kiedy zacznie się dzienne naliczanie pozycji?
Czy te tabele które się znajdują w http://www.profitclicking.com/profitshift-center są aktualne? Wcześniej była tam data z 19.11.2012 a teraz jest z 31.07.2012. Wydaje mi się że dane są z poprzedniego restartu?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 21-11-2012 10:50

tak dane sa z poprzedniego restartu