Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 20-11-2012 12:24

ochlapus

Wplacaj, wplacaj bo ja chce wyplacic. Tylko dużo i szybko


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 20-11-2012 12:31

Verb będzie lepiej dla Ciebie i innych użytkowników forum jak przestaniesz próbować być zabawny i wrócisz do reklamowania BB Smile

wracając do PC: mi restart zajumał tylko 1/3 pozycji (mam 100, miałem 150) i dał 15$ :] więc nie wiem od czego zależy ich gest i % zabranych pozycji.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cherri - 20-11-2012 13:27

Mi zabrali tylko 3 pozycje z 15 wiec mam powody do zadowolenia Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - jaryczok - 20-11-2012 13:32

A mi zabrali 7 pozycji z 9 pokerface


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 20-11-2012 13:59

Ja miałem 61 a zostawili 11 Sad

Fakt ze sporo kończyło swoją żywotność z JBP, ale jednak...
Z nowych pozycji to ok. 50% wpier....liło


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 20-11-2012 14:04

Z 83 pozycji zabrało 60 ....


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Lontek - 20-11-2012 14:08

Wiadomo już coś o tych wypłatach "48h" ? Jak je wprowadzą czy coś to pisać, bo chciałbym to zrobić ;]


Bo coś tam niby pisze, ale nie wiem czy już są czy dopiero mają wprowadzić

A apropo restartu zabrało mi wszystkie 5 pozycji (które miały jeszcze zarobić koło 25$) a w zamian za to dostałem ~23$ na ad package czyli dla mnie bardzo spoko Big Grin ( i tak chciałem wypłacać z PC)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 20-11-2012 14:38

mi 5 z 15 nie jest źle jak dla mnie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 20-11-2012 16:11

A wypłaty 48h zaczęły działać ???


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 20-11-2012 16:24

Jak dobrze że przeczułem wielkie gówno po restarcie i wypłacałem, wszystko co się da.


Rezultat ? z 730 pozycji zostało 70 pozycji, czuje się jakbym się cofnął o 7 miesięcy w JBP Huh


Teraz tylko niech dojdą zaległe wypłaty maximum na każdy mozliwy procesor..