Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kakaFP - 19-11-2012 17:12

czy wam tez nie dziala zakladka ad packages?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 19-11-2012 17:16

Mi dziala. Chyba się coś ruszyło powoli. W dashboardzie jest tak jak było, ale po wejsciu do "wallet", przyszly mi dzisiaj jakieś grosze na zakładke "Ad package"


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 19-11-2012 17:52

Mi też dodali 9$. Na razie lepiej ich nie ruszać...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 19-11-2012 23:47

uffff no i zniknęło sporo pozycji ale nie jest tak źle jak czytam na zagranicznych forach 80% a nawet 100% , u mnie wyszło 64%


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 20-11-2012 06:01

U mnie zabrali 100% pozycji. Zostały mi tylk te kupione po 16.11. Niezłe kurestwo z ich strony. Nie ma sensu więcej tam inwestować bo już raczej nic nie nie zarobi!


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 20-11-2012 06:24

Bo program to nie tylko Ad Packi ludzie... Panele już zaczynają powoli działać i nie ma się ich co bać... pokerface


946 XXX - 40% niechronionych
1 040 XXX - 34,5% jw.
1 070 XXX - 100% jw.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PlastPL - 20-11-2012 09:33

Mi zabrali 100% pozycji, a na pierwsze matryce czekam od maja. Wnioski zostawiam wam Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 20-11-2012 09:41

Aktualizacja codzienna 19 Listopad 2012

Pierwsza część ProfitShiftu została ukończona 19.11.2012

Jeżeli twoje dzienne zarobki znacznie zmalały, współczujemy ci.
Miej proszę na uwadze, że jest to lepsze rozwiązanie niż jak większości programów wysokiego ryzka czyli zniknięcie, gdy brakuje funduszy.

To właśnie ProfitShifty pozwalają systemowi być nieskończenie zrównoważony

http://www.profitclicking.com/profitshift-center

Zauważ również, że ProfitShift jest tak zaprojektowany, by dać ci w dłuższym okresie czasu jeszcze większe zyski z twoich dodatkowych Paneli.

Najlepszym sposobem na odbudowanie konta jest zakup Pakietów Reklamowych or wprowadzanie do programu nowych osób.
Najlepszym okresem na zakup Pakietów Reklamowych jest czas po ProfitShifcie ponieważ istnieją bardzo duże szanse na to, że Pakiety Reklamowe zarobią 150% przed kolejnym ProfitShiftem.

Pakiety Reklamowe zakupione z nowych środków, przez ciebie i twoich poleconych
będą zarabiały 3% do końca Listopada.

Jest to także dobry czas na promowanie Profit Clicking.

Druga część ProfitShiftu obejmuje dodawanie do twojego konta twoich nowych Paneli.
Nasi programiści pracują ciężko by stało się to jak najszybciej.

Zarobki z Pakietów Reklamowych za dni, które pominęliśmy zostaną dodane w przeciągu około 1 dnia. Nie stracicie żadnych pieniędzy.

Oczekujemy również otwarcie wypłat w 48h w ciągu około 1 dnia.

Dziękujemy za cierpliwość i lojalność.
Na dłuższą metę zostaniecie sowicie wynagrodzeni.

Pracujący dla naszego bogactwa i sukcesu,

Zespół Profit Clicking

P.S. Wyzywam cię byś znalazł inny program, w którym można zarabiać łatwiej niż w Profit Clicking.

P.P.S. Profit Clicking ma szansę stać się programem, do którego dołączają wszyscy z branży. Jeżeli dołączysz natychmiast, będziesz miał szansę opowiedzieć o Profit Clicking swoim znajomym i kontaktom zanim ktoś inny ich zwerbuje.

Za wasz sukces!
Zespół zarządzający Profit Clicking

Źródło: http://www.profitclicking24.info/pl/aktualnosci/ogloszenia/57-profitshift-zakonczony-czekaja-nas-dobre-rzeczy

Zakaz kopiowania


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cobra84 - 20-11-2012 10:06

z 26 zostawili mi 4. Ten system schodzi na psy...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 20-11-2012 10:16

jesli, powtarzam jesli restart sie zakonczyl to nie mam co narzekac szczerze mowiac i jestem bardzo zdziwiony bo oczekiwalem rzezi niewiniatek. przed restartem mialem dokladnie 242 pozycje, z czego zakupionych po 24'ym - 50 jednostek. Czyli podlegalo restartowi jakies 192 - po restarcie zostalo mi 170 adpackow minus ta 50tka zakupiona po 25tym - zostalo 120. wychodzi na to ze restart byl dla mnie 60%. nie najgorzej Smile O kasie nie wspominam bo te 4,9$ ktore dostalem to na waciki nie starczy Smile mogliby dac chodz tyle zeby jednego adpacka na pocieszenie sobie kupic. jak faktycznie wyplaty 48 godzinne rusza to juz w ogole nie bedzie zle.