Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 18-11-2012 10:12

Panele teoretycznie powinny się wypełnić same, ale może to trwać nawet kilkanaście miesięcy.

Żeby przyspieszyć proces ich wypełnianie trzeba kupować Akceleratory.

Są 4 typy Akceleratorów:

Ignite - Koszt 5$
Turbo - Koszt 7.50$
Nitro - Koszt 10$
Warp - 12.50$

Im droższe akceleratory zostaną zakupione, tym szybciej dany Panel się wypełni.
[Na chwilę obecną czas wypełniania się Paneli nie jest znany]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 18-11-2012 10:33

Miejmy nadzieję że od pon. będą wypłaty 48h


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xman - 19-11-2012 00:01

Witam wszystkich! Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o profitclicking i jestem bardzo zaniepokojony tym, że ponad dwa tygodnie temu wysłałem z egopay 100 dolców na swoje konto w profitclicking i do tej pory te pieniądze tam nie dotarły. Chciałem zakupić sobie pakiety ad, ale niestety, mój wallet nadal świeci pustkami. Mam prośbę o to, żeby ktoś z Państwa, kto się zna na rzeczy powiedział mi czy takie rzeczy są normalne. Jeśli chodzi o mnie to nie mam już zaufania do profitclicking. Cieszę się, że tylko 100 $ wysłałem. Nie zbiednieję jak to stracę ale jeśli te pieniądzę tam nie dotrą to będzie to mój pierwszy i ostatni raz jak zaufałem jakiemukolwiek serwisowi, któremu powierza się swoją forsę.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 19-11-2012 00:14

były takie sytuacje , napisz do suportu zapytanie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 19-11-2012 01:32

(19-11-2012 00:01)xman napisał(a):  Witam wszystkich! Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o profitclicking i jestem bardzo zaniepokojony tym, że ponad dwa tygodnie temu wysłałem z egopay 100 dolców na swoje konto w profitclicking i do tej pory te pieniądze tam nie dotarły. Chciałem zakupić sobie pakiety ad, ale niestety, mój wallet nadal świeci pustkami. Mam prośbę o to, żeby ktoś z Państwa, kto się zna na rzeczy powiedział mi czy takie rzeczy są normalne. Jeśli chodzi o mnie to nie mam już zaufania do profitclicking. Cieszę się, że tylko 100 $ wysłałem. Nie zbiednieję jak to stracę ale jeśli te pieniądzę tam nie dotrą to będzie to mój pierwszy i ostatni raz jak zaufałem jakiemukolwiek serwisowi, któremu powierza się swoją forsę.

LOL, nie ma to jak czekać ponad 2 tygodnie na rozwój wydarzeń...
Jak się kasa nie pojawia na koncie do 72h od złożenia depozytu to się pisze do supportu, uprzednio kopiując ze strony Procesora szczegóły transakcji i oni ci ręcznie zaksięgują...

Trzeba było pytać swojego sponsora...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 19-11-2012 10:32

Umcyk

Będą od 48 h, czyli do 20 dni. Oni mają maszynę do podróżowania w czasie, która przenosi wypłaty nawet o 20 dni! Frederyk Mann jest przeto wybitnym fizykiem, teraz profit clicking zajmuje się ezoteryką i metafizyką zarabiania.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 19-11-2012 11:35

Może mi się wydaje ale restart teraźniejszy chyba zabierze 75 % POZYCJI Rolleyes


Świetnie.. Jerk


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 19-11-2012 11:37

Póki co ludzie podają w większości dane z poprzedniego restartu...

Urwanie znowu 75% nie byłoby zbyt dobrym ruchem.

Aczkolwiek, widząc, że Panele już zaczęły zostać przyznawane, nie przejąłbym się zbytnio Huh


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 19-11-2012 13:50

Dostałem wczoraj wypłatę z 8.10 na Payzę, trochę to trwało Big Grin. Nie czaję tylko co dalej z tym restartem, do tej pory żadnej pozycji mi nie zabrało, a naliczenia stoją od dawna. Co teraz restart będzie trwał miesiąc?...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 19-11-2012 16:56

dokladnie to moj pierwszy restart ale pytalem sie innych i trwal kolo tygodnia wiec niewiem jak tutaj ale troche mnie to martwi co sie dzieje