Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 31-08-2012 06:13

Ponowie swoje pytanie. Kiedy był ostatni restart? Co dzieje się kiedy jest restart ? Tracimy kasę czy jak bo słyszałem o jakiś matrycach...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - frael - 31-08-2012 06:23

ostatni restart był 30 lipca - co się dzieje? - tracimy jakąś część aktywnych pozycji ( niby max 50% ale to różnie bywa jednym mniej drugim więcej ) i te pozycje po jakimś czasie zamieniają się na matryce które można wypełnić i odzyskać z nawiązką swoje pieniądze - ale to trwa i to dość długo zwykle szybciej będzie kolejny restart niż matryce zdążą się wypełnić.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 31-08-2012 06:54

a wcześniejszy restart kiedy był ? O co chodzi z tym wypełnainem. Czyli tak czy siak po restarcie bedziemy w plecy ? jezeli np po 10dniach bedzie reset ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 31-08-2012 06:59

jakoś w maju ale wtedy była taki 'lajtowy', że tak się młodzieżowo wyrażę Smile jeśli chcesz na tej podstawie wywnioskować kiedy będzie kolejny restart to lepiej sobie odpuść Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - frael - 31-08-2012 08:20

poprzedni był w maju ale został zapowiedziany na początku kwietnia więc niby od zapowiedzi minęło te planowe 90 dni a tak naprawdę to tego wyczuć nie można. Na matrycach się nie traci tylko to takie "zamrożenie kapitału" na dłuższy czas.

Jeżeli trafi Ci się że po 10 dniach od Twojej rejestracji będzie reset to albo załapiesz się na bezpieczny okres którego restart nie obejmie albo zabiorą Ci niewiele pozycji ( mi zabrali jakieś 12% ostatnio bo zarejestrowałem się 2,5tyg przed restartem - podczas tego restartu niektórym ludziom którzy byli w tym dłużej zabrało ponad 50% także jak Cię załapie na początku to raczej Cię w miarę "oszczędzą". )


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 31-08-2012 09:03

ale możecie na jakis konkretach Big Grin ile zainwestowaliscie ile odzyskaliscie podczas restartu i jaki bilans. Bo nie wiem co lajtowo oznacza ze zarobileś 150% czy ze odzyskałeś 100% kasy :?


Odp: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PlastPL - 31-08-2012 10:27

Ostatni restar zabral mi 72% pozycji i rzekomo dostane w zamian 8 matryc. Na chwile obecna nie wiadomo jednak kiedy je dostane, a ttm bardziej kiedy sie wypelnia. Podejrzewam, ze predzej jbb przestanie placic Wink Wniosek z tego jest taki, ze nie ufaja kazdemu naganiaczowi, ktory pisze ze dzieki restartowi zarobisz jeszcze wiecej.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - investor2012 - 31-08-2012 15:58

dolce za matryce może kiedyś wpadną trzeba czekać przekonamy się jak ruszy ten nowy ;JBP;
obecnie skupiam się na triplerze, tz nie teraz bo nie działa jeszcze.....


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 31-08-2012 20:25

To nie rozumiem Big Grin kasy za matryce nie ma a wszyscy tak sobie tłumaczą ze dostana kiedys i zwrocą się środki z inwestycji :?

Ciekawi mnie ile osob po restarcie straciło a ile zarobiło Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 01-09-2012 07:58

(31-08-2012 20:25)seba12a napisał(a):  Ciekawi mnie ile osob po restarcie straciło a ile zarobiło Big Grin

nie wiem co masz na myśli mówiąc ile osób zarobiło na restarcie? jak Ty to sobie wyobrażasz? że zabiorą Ci 2 pozycję a oddadzą 100 $? no przecież restarty robią wtedy gdy system jest niewypłacalny. nie sądzisz, że gdyby ludzie natychmiastowo na tym zarabiali i mogli wypłacić pieniążki to byłoby to trochę nielogiczne?

dostajesz matryce za które pewnego pięknego dnia dostaniesz kasę, ciut więcej niż straciłeś triplerowych pozycji na restarcie.