Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - destroo - 13-11-2012 15:46

Mam pytanie, czy z tych darmowych 10$ można coś zarobić, czy trzeba coś dołożyć?Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 13-11-2012 15:57

Teoretycznie będziesz zarabiał 0,20 $ od pon-pt i po 0,10$ w weekendy, czyli po wygaśnięciu pozycji zarobisz 15$, z tym że te 10$ początkowych dolarów trzeba oddać po 45 dniach, tzn. że i tak musisz dołożyć. Musisz dołożyć żeby coś zarobić np za 50 pozycji (50*10= 500$) będziesz wyciągał 10 dolarów dziennie. To ile chcesz zarabiać zależy ile na początku włożysz, ale z wyciągnięciem kapitału musisz poczekać bo po drodze pewnie złapie Cie restart, ale restart to już inna historia. Podsumowując i odpowiadając na pytanie - Tak trzeba dołożyć Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 13-11-2012 16:17

Z jakich dni wypłaty ??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 13-11-2012 19:26

(13-11-2012 15:57)RWX45 napisał(a):  Teoretycznie będziesz zarabiał 0,20 $ od pon-pt i po 0,10$ w weekendy, czyli po wygaśnięciu pozycji zarobisz 15$, z tym że te 10$ początkowych dolarów trzeba oddać po 45 dniach, tzn. że i tak musisz dołożyć. Musisz dołożyć żeby coś zarobić np za 50 pozycji (50*10= 500$) będziesz wyciągał 10 dolarów dziennie. To ile chcesz zarabiać zależy ile na początku włożysz, ale z wyciągnięciem kapitału musisz poczekać bo po drodze pewnie złapie Cie restart, ale restart to już inna historia. Podsumowując i odpowiadając na pytanie - Tak trzeba dołożyć Smile

podsumowując jak włożysz kase, to znając życie nie zobaczysz ich 3 miesiące, potem dopiero będziesz na czysto i będziesz mógł reinwestować, jeżeli oczywiście strona się nie zescami i nie padnie

ludzie którzy są na czysto , nie muszą się martwić czy strona padnie czy nie, bo już dawno swoją kase odrobili i zarobili na czysto, najgorzej mają początkujący czyli ci co chcą zainwestować, najlepiej mają ci co inwestowali dawno temu


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 13-11-2012 20:00

Zgadzam się z dondoonsie, ale nie w 100%, a dlaczego ?

Ci co zainwestowali tutaj dawno, wiadome zarobili kilkukrotność tego co wpłacili, a o wyciągnietym wkładzie to już nie mowie bo wiadomka, lecz nie do końca ci co są od dawna mają na to wywalone czy padnie czy nie bo jeśli dla kogoś to jest 100$ na dzień, to jest to spory przychód dzienny i watpie aby mu było obojętne czy dostawać 100$ na dzień czy nie Smile


Wszelkie spekulacje na temat tego czy program padnie czy nie i tak są bezsensu. Niech program żyje jak najdłużej i da zarobić poważne pieniądze jak do teraz.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 13-11-2012 20:11

(13-11-2012 20:00)Meloman napisał(a):  Zgadzam się z dondoonsie, ale nie w 100%, a dlaczego ?

Ci co zainwestowali tutaj dawno, wiadome zarobili kilkukrotność tego co wpłacili, a o wyciągnietym wkładzie to już nie mowie bo wiadomka, lecz nie do końca ci co są od dawna mają na to wywalone czy padnie czy nie bo jeśli dla kogoś to jest 100$ na dzień, to jest to spory przychód dzienny i watpie aby mu było obojętne czy dostawać 100$ na dzień czy nie Smile


Wszelkie spekulacje na temat tego czy program padnie czy nie i tak są bezsensu. Niech program żyje jak najdłużej i da zarobić poważne pieniądze jak do teraz.


no tak tak, zgadzam się, ale powiedz lepiej jak strona padnie a ty masz 100$ na dzień i jesteś na czysto ... czy jak strona padnie a ty wpłaciłeś 1000$ i nic nie wypłaciłeś?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 14-11-2012 00:00

(13-11-2012 20:11)dondoonsie napisał(a):  no tak tak, zgadzam się, ale powiedz lepiej jak strona padnie a ty masz 100$ na dzień i jesteś na czysto ... czy jak strona padnie a ty wpłaciłeś 1000$ i nic nie wypłaciłeś?

i jaki ma sens kolejne takie pytanie ?? nie potrzebne ciągnięcie dalszej takiej dyskusji , jak strona padnie dla każdego będzie źle.
Oby działała jak najdłużej i już każdy się liczy że może stracić przecież


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 14-11-2012 08:27

Pytanie mam. Już jakiś czas kasy nie nalicza, myślałem, że przed restartem jeszcze coś naliczy i nie wykupiłem upgrade'u, a teoretycznie w poniedziałek miało mi sporo pozycji wygasnąć.

Czy po restarcie jak wykupię upgrade, to będzie to miało jakiś wpływ na te pozycje skończone np. w poniedziałek?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 14-11-2012 08:47

ciężko powiedzieć. bezpieczniej byłoby gdybyś doładował sobie konto tymi kilkoma $ i zapłacił w terminie ale możesz próbować teraz, pisać do supportu ewentualnie argumentując to, że z racji restartu nie mogłeś upgradować konta na czas.

Jeśli Cię to pocieszy to zarabianie na matrycach to na razie melodia przyszłości i obiecanki na przyszłość Smile aczkolwiek nie wykluczone, że uruchomią je niedługo - wtedy ludzie będą wpłacać kasę w przyspieszanie matryc, może nawet zaczną je kupować. a zamykanie matryc może potrwać... wiec może to być okazja do zwolnienia tempa wypłat dla użytkowników Smile

ale to tylko takie moje gdybania Smile ja skupiam się na tych zwykłych pozycjach (upgrade też kupiłem ale matrycami się na razie w ogóle nie interesuję) ale to już rzecz gustu a o gustach jak wiadomo nie należy dyskutować Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Lontek - 14-11-2012 14:21

Ja mam do Was takie pytanie, jeżeli po wejściu w zakładkę My ProfitShift Center wyświetla mi się coś takiego

http://screenshooter.net/data/uploads/kv/tc/dzsh.jpg

To znaczy, że restart mi nic nie zabierze, czy co ? ( nie byłoby to głupie, bo mam tylko 4 pozycje chyba)