Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 28-10-2012 10:22

Czyli wszystko widzę siada a 130 dopiero co wplacilem :[


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 28-10-2012 10:24

E tam, nic nie siada, wszystko będzie dobrze Tongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 28-10-2012 10:35

(27-10-2012 19:50)Ermin napisał(a):  @dondoonsie chyba nie chcesz sprzedać konta z dwoma aktywnymi paczkami? Smile

czemu nie?

mam dwa konta i nie chce dostać bana, więc chce się pozbyć jednego, tanio sprzedam
cena do uzgodnienia


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 28-10-2012 10:46

Chyba znowu ze stroną kombinują...
Coś się nie otwiera. Wam też?

A co do restartu, to lepiej żeby był niż by mieli się zawinąć.
A każdy kto przystępuje, o restarcie powinien wiedzieć.

Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie cięższy niż ostatni. Tamten zabrał mi tylko 17% pozycji Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 28-10-2012 10:59

u mnie strona działa Smile

co do restartu to z tego co piszą to ma być w granicach 10-40 %


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 28-10-2012 11:13

teraz opłaca się inwestować bo tych pozycji po 26.10 nie zabierze restart.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 28-10-2012 11:19

Dokładnie to nie po 26, a PO 24.

Problem jest taki, że twoje konto jest beznadziejne Big Grin
1 nowa pozycja, no to każdy może sobie taką sprawić oraz 2, która będzie żyła około 110 dni...
Zakładając nowe konto wychodzimy z grubsza na to samo. Dla nowego użytkownika takie konto nie jest atrakcyjne.
Szczególnie, że dostaje w pakiecie sponsora niewiadomego pochodzenia. Lol


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 28-10-2012 11:34

Blues dokładnie tak jak mówisz Smile

A co do tego że strona nie działa to teraz rzeczywiście i u mnie nie ma stronki Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 28-10-2012 12:36

ale jak ktoś założy konto to ma 1 pozycję
a ja tu mam 30 zł wpłacone , więc to nie jest to samo co nowe konto


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Fractal - 28-10-2012 12:48

Dobra, wezmę za paczkę chipsów, pasuje?