Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - mucha0013 - 26-08-2012 14:44

Popieram kolegę wyżej. Dobrze byłoby wytłumaczyć co i jak sie robi na nowej stronie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Fractal - 26-08-2012 17:50

Póki co strona nie została jeszcze w pełni odpalona i niewiele można na niej zrobić. Wstrzymajcie się na razie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - reklamatorxx - 26-08-2012 19:14

(26-08-2012 17:50)Fractal napisał(a):  Póki co strona nie została jeszcze w pełni odpalona i niewiele można na niej zrobić. Wstrzymajcie się na razie.

No maja spore zległości w podliczeniach. Mam nadzieje że sobie z tym poradzą do jutra.

(26-08-2012 14:43)seba12a napisał(a):  też chętnie poczytam bo założyłem juz konto ale chyba jeszcze nic nie działa. Co mam kupic jak już będzie działalo. I gdzie pojawi sie moje 10$

narazie strona nie działa jak należy dlatego ani nic nie kupisz ani nie zobaczysz tych 10$ musimy czekać


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 28-08-2012 11:48

mam pytanie

ProfitClicking przejął JustBeenPaid, ponieważ Frederick Mann przechodzi na emeryturę…

więc kto to/co to jest ProfitClicking ? może to fikcyjna firma Fredericka Manna, który teraz zburzy piramidę. Znak toś jakieś dane, historię o ProfitClicking ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - reklamatorxx - 28-08-2012 13:27

(28-08-2012 11:48)seba12a napisał(a):  mam pytanie

ProfitClicking przejął JustBeenPaid, ponieważ Frederick Mann przechodzi na emeryturę…

więc kto to/co to jest ProfitClicking ? może to fikcyjna firma Fredericka Manna, który teraz zburzy piramidę. Znak toś jakieś dane, historię o ProfitClicking ?

News ze wczoraj, zresztą jaki to news Wink

Update 8/27/2012
Over the next week you may experience difficulty logging in, slow page loading and the disappearance and reappearance of your dashboard. Our IT department is working 24 hours a day to finish what is needed to allow you to market your business with no further delays.

to że odchodzi na emeryturę jeszcze nic nie znaczy. Podobno zrobił to tak ze kupił to co sam sprzedał i nadal jest włascicelem profitclicking(starego jbp/jss).


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ZyskujOnline - 28-08-2012 13:29

U mnie było prawidłowe naliczenie jeszcze 2 dni temu - co prawda z zaległościami, ale wyliczenia były ok - teraz mam 0$ Angry


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - reklamatorxx - 28-08-2012 13:33

(28-08-2012 13:29)ZyskujOnline napisał(a):  U mnie było prawidłowe naliczenie jeszcze 2 dni temu - co prawda z zaległościami, ale wyliczenia były ok - teraz mam 0$ Angry

to samo u mnie przez chwile miałem wszystko naliczone prawidłowo teraz mam -1,65 Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 28-08-2012 19:19

Nie czytacie newsów czy ignorujecie zawarte w nich informacje ?

Przecież pisali że będą przeróżne błędy, będzie odejmować $$ z kont, znikać niektóre linijki. Ciekawe ile to potrwa bo tego tyle się nazbierało że chęć wypłaty jest ogrooomna.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ruska34 - 29-08-2012 10:53

Meloman, widać że coś robią Big Grin
[Obrazek: 24042766684655495481.jpg]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ZyskujOnline - 29-08-2012 11:34

Jak dla mnie to się ociągają i to strasznie, 3 programistów by to ogarnęło w 3 dni, a jeden dobry w tydzień, a tutaj z kilkoma zakladkami się pie...ą juz drugi tydzień