Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 15-10-2012 18:00

Ładnie teraz to mogę powiedzieć że serwis zaczyna stawać na nogi.
No gdyby jeszcze te wypłaty..........


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 15-10-2012 19:34

Potwierdzam. Kasa naliczona za 15.10.2012 Smile
Teraz czekam na zaległe wypłaty....


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - mate369 - 15-10-2012 19:48

A mi jeszcze nie naliczyli ...


edit.
Już naliczyli hehe ;D


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - gra11 - 15-10-2012 21:36

Próbował już ktoś przedłużać lub upgrade'ować konto do level'u 1? W ostatnich dniach kończyła mi się ważność upgrade'u i klikam w RENEW i... nic - przerzuca mnie z powrotem do Dashboard'u (kasa na koncie jest, nie pomagało przeniesienie 15$ do Wallet)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 15-10-2012 21:37

Ile razy można mówić, że nie działa jeszcze upgrade? Tongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - gra11 - 15-10-2012 21:39

(15-10-2012 21:37)Blues napisał(a):  Ile razy można mówić, że nie działa jeszcze upgrade? Tongue

Śledzę wątki na bieżąco i nie było o tym mowySad
Ale i tak dziękuję za odpowiedź


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 15-10-2012 21:56

Jak długo serwis wyplaca kase? Wypłacilem i juz mija 11 dzień.. a mają 10 dni. SCAM?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - teel - 15-10-2012 22:04

No faktycznie jednodniowe opóźnienie to powód, aby serwis nazywać scamem. Tak jak były, tak są i będą opóźnienia w wypłatach, naliczaniu, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 16-10-2012 00:00

Poza tym nie mają 10 dni. To jest tylko PRZYBLIŻONY czas oczekiwania.
A jak nie będą chcieli to wcale nie będą wypłacać bo nic nie jest gwarantowane..., przeczytaj regulamin.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 16-10-2012 07:41

(15-10-2012 21:56)Verb22 napisał(a):  Jak długo serwis wyplaca kase? Wypłacilem i juz mija 11 dzień.. a mają 10 dni. SCAM?

zadaj sobie trud i przeczytaj chociaż kilka poprzednich postów przed zadaniem takiego pytania Smile była już mowa o opóźnieniach w wypłatach co ma być nadrobione do końca tego tyg.