Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 13-10-2012 09:57

yyy trochę niemożliwe, że 3 wypłaty z piątku i takie różne ID Xpokerface


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 13-10-2012 10:07

nie są to wypłaty z 1 konta, bo i z konta żony i syna Smile różnie na każdym koncie były zamawiane, stąd różnica w id, ale zlecane były w tamten piątek i w 7 dni czekania wpłynęły na konta
w wolnej chwili zrobię całokształt wypłat z pc i wszystkie na forum zamieszczę a trochę się tego nazbierało Smile


P.S blues popraw sobie literówki w sygnaturze tak odbiegając od tematu Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 13-10-2012 10:13

ale to co podałeś to ID kont czy wypłat? bo jak kont to bezwartościowe a na wypłat nie wygląda Tongue

Ja tam nie widzę u siebie ani 1 literówki Undecided


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 13-10-2012 10:16

id z wypłat na lr chyba, że to nie to

no ja w sygnie widzę bo słowo "teraz" u ciebie brzmi "teaz" - nawet po polskiemu chyba takiego słowa nie ma



[attachment=916]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 13-10-2012 10:20

Haha, a czytałem 2 razy pokerface

Na LR ID wypłaty w Memo powinno być napisane w formacie ID_KONTA_PC-ID_WYPŁATY


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 13-10-2012 11:44

no na moje oko to też nie wyglądają te nr na ID wypłaty , sprawdziłem u siebie 5 oczekujących moich wypłat i wyglądają tak
84xxx
95xxx
132xxx
145xxx
148xxx
Pierwsza 84xxx jest z 30.09.2012


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 15-10-2012 02:08

No to ostro pojechali.
Teraz rzekomo leci naliczanie od 11 do 15.10 Lol (jako jedno połączone) - potwierdzone


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 15-10-2012 08:03

woow aż dziwne robią podliczenie za kilka dni na raz ? Smile mogli by tak z wypłatami niespodziankę zrobić bo mam zajęte wszystkie procesory płatnicze Sad


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 15-10-2012 09:23

Co do wypłat to obiło mi się o uszy, że mają być nadgonione do 20.10.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Skuti - 15-10-2012 11:26

mam naliczenia do dzisiaj na wszystkich kontach Smile