Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 10-10-2012 18:26

miejmy nadzieję, że nie za szybko będzie.
Najpierw musieliby się ogarnąć z nowym serwisem Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cherri - 10-10-2012 18:40

Nie beczcie, wazne ze dziala i ze placa, to ze sa opoznienia, to trudno.
I tak pieniadze dostajeme za `nic` wiec poki co jest git.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - mucha0013 - 11-10-2012 18:21

Co dają upgrade na kolejne poziomy?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 11-10-2012 18:25

To chyba sponsor powinien wyjaśnić Wink

Level 1 to darmowe Panel za każde 4 wygasłe Ad Packi
Level 2 to Zabójcze sztuczki sukcesu części 1-7
Level 3 to Zabójcze sztuczki sukcesu części 8-? (i dalej o ile będą)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - lukiszlak - 11-10-2012 22:18

Blues a jest cos ciekawego w tych Zabójczych sztuczkach sukcesu czy lanie wody tylko ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 12-10-2012 11:43

Upgrady na Levele 2 i 3 nie są dostępne więc nie wiem co się tam znajduje.

---------------------------------------------------------------------------

Najważniejsze fakty z wczorajszej konferencji z Doc'iem:

Do końca przyszłego tygodnia dostępne ma się stać natychmiastowe naliczenie po oglądnięciu trzeciej reklamy.

Pyt.: Dlaczego nowa strona została uruchomiona przed ukończeniem prac nad nią.
Odp.: Jest to wynikiem zajścia pewnych okoliczności w świeci biznesu, ze względu na to musieliśmy zacząć migrację około 4 tygodni wcześniej. (Pewnie mówi o Zeeku)

Na początku przyszłego tygodnia zostaną uruchomione usługi znane z JBP

Faza Beta jeżeli chodzi o migrację z JBP czyli przenoszenie jego produktów powinna zakończyć się w przyszłym tygodniu.
O Panelach też jest mowa w ciągu kilku najbliższych dni.

Około 3-4 tys. nowych użytkowników dziennie.

W PLANACH (więc dalsza przyszłość):
opcja przenoszenia/sprzedawania Ad Packów pomiędzy userami
targetowany traffic (kwestionariusz na temat zainteresowań w profilu)
--------------------------
Jak zwykle, trzymajcie się swoich skarpet Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 12-10-2012 11:58

nie wspominali jak to jest z tymi terminami wypłat ?? ze 7dni stp a inne 10 ? co dokładnie oznacza ten termin ?? ja już mam zapełnione 4procesory płatnicze w tym miesiącu i np. przy stp czekam już 12dni i pisze tam 1day , w PM czekam 11dni i też pisze 1day


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 12-10-2012 12:03

Czas, który tam widzicie jest tylko przybliżony/oszacowany itp.
Cały czas pracują nad systemem wypłat i wkrótce szybkość realizacji ma się poprawić.
Tymczasem na innym forum widziałem wypłatę z 21.09 Payza, otrzymaną dzisiaj, o id prawie 40000, teraz chyba lecą już po kolei.
Przykładowo moja wypłata z 03.10 ma id prawie 96 tys.
Jak zwykle trzeba się uzbroić w trochę cierpliwości i zobaczyć co przyniesie nam nowy tydzień.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 12-10-2012 12:12

A gdzie można sprawdzić to ID?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 12-10-2012 14:41

(12-10-2012 12:03)Blues napisał(a):  Przykładowo moja wypłata z 03.10 ma id prawie 96 tys.

mowa o "Invoice: xxxx-wtxxxx" ?? czy o jakim id ?? bo jeśli o to to chyba nie masz tam 96tyś tylko 960tyś ??