Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 09-10-2012 17:48

Pisałem do suportu dlaczego już 3 dni nonstop widać oczekujące wypłaty z terminem "1day" , odpisali że nie rozumieją czego jestem na to zły przecież widocznie dużo osób zleciło przedemną wypłatę i musze czekać aż dojdzie moja kolej ...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 09-10-2012 17:50

No bo z grubsza tak jest Wink Nie ma co pisać ticketów odnośnie wypłat bo odp. będzie zawsze taka sama.
Poza tym musicie przyjąć do wiadomości, że czasy do wypłat podane na stronie są tylko ORIENTACYJNE


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 09-10-2012 17:52

standardowa odpowiedź z automatu Smile niby w przyszłości nie mówią "NIE" wypłatom instant ale to niestety odległa raczej przyszłość


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 09-10-2012 20:52

raczej radze sie nastawic ze beda placic paczkami pare razy w miechu - watpie zeby czasy starego JBP i wyplat 24 godziny wrocily, przynajmniej w najblizszym czasie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - teel - 09-10-2012 20:58

Płacą bardzo różnie. Jedna wypłata doszła mi po 9 dniach, kolejna po 3, a na aktualną czekam piąty dzień, także cierpliwości- jak zawsze.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 09-10-2012 21:16

Cytat:Otrzymaliśmy ważną informację od działu IT. Dopracowują proces wypłat i niektórzy będą mięli opóźnienia z tym związane. Ale system wkrótce powinien być w stanie szybko to nadgonić, dla tych którzy nie otrzymali wypłaty zleconej pomiędzy 20 a 26.09. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i doceniamy wasze wsparcie i cierpliwość.

Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 09-10-2012 21:34

o to widze standardowe te same odpowiedzi Smile każdemu wysyłają Smile aaa i mi jeszcze napisali że jeśli u mnie pisze już kilka dni z kolei że 1day-1dzień to coraz bliżej wypłaty jestem , i jak będzie mi pisało 0day to jestem już bardzo blisko wypłaty hehe Smile nie no trochę to śmieszne Smile no ale oby coś wogule płacili ;Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ruska34 - 10-10-2012 11:20

Ja wczoraj zleciłem , zobaczyłem kiedy będzie Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 10-10-2012 18:16

A wiadomo coś o restartach? Jak to tutaj będzie, czy co 2 mies.?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 10-10-2012 18:19

(10-10-2012 18:16)kniciu napisał(a):  A wiadomo coś o restartach? Jak to tutaj będzie, czy co 2 mies.?

na tą chwilę w tej kwestii brak jest jakichkolwiek informacji także ciężko coś powiedzieć na ten temat