Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 06-10-2012 19:06

Ja tam nie chce cieszyć się przedwcześnie chociaż wypłaty są wykonywane to nie znaczy że strona powróciła do dawnej świetności.Wykupione pozycje wprawdzie niemal od razu pojawiają się w zakładce view details ale mają spore opóźnienia z naliczaniem. U mnie sprawa wygląda tak że za pozycje wykupione przed 27.09 nalicza ,a za te wykupione później jeszcze niesmutny


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 06-10-2012 19:11

Obecnie leci naliczanie za 02.10 albo się nawet już skończyło. W ostatnich kilku dniach naliczanie przyspieszyło i jakoś w ciągu około tygodnia będzie pewnie nadgonione. Wszystko jest już na dobrej drodze i powinno być tylko lepiej Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 06-10-2012 19:19

(06-10-2012 19:11)Blues napisał(a):  Obecnie leci naliczanie za 02.10 albo się nawet już skończyło. W ostatnich kilku dniach naliczanie przyspieszyło i jakoś w ciągu około tygodnia będzie pewnie nadgonione. Wszystko jest już na dobrej drodze i powinno być tylko lepiej Wink

do następnego czasu braku naliczania bo zarówno w jbp przerabialiśmy to, że nie naliczali potem naprawili i naliczało potem znowu nie naliczało i tak w kółko macieju i tutaj mamy de ja vue tylko pod inną nazwą serwisu i jak naprawią to za pewne nie długo będzie taki sam problem, że znowu nie będzie naliczało no ale tak programista jak by wszystko działało poszedł by na bezrobocie a tak jak nie działa zawsze jest potrzebny


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 07-10-2012 01:53

(06-10-2012 19:19)tomazzi napisał(a):  
(06-10-2012 19:11)Blues napisał(a):  Obecnie leci naliczanie za 02.10 albo się nawet już skończyło. W ostatnich kilku dniach naliczanie przyspieszyło i jakoś w ciągu około tygodnia będzie pewnie nadgonione. Wszystko jest już na dobrej drodze i powinno być tylko lepiej Wink

do następnego czasu braku naliczania bo zarówno w jbp przerabialiśmy to, że nie naliczali potem naprawili i naliczało potem znowu nie naliczało i tak w kółko macieju i tutaj mamy de ja vue tylko pod inną nazwą serwisu i jak naprawią to za pewne nie długo będzie taki sam problem, że znowu nie będzie naliczało no ale tak programista jak by wszystko działało poszedł by na bezrobocie a tak jak nie działa zawsze jest potrzebny

are you talking about baseball??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 07-10-2012 10:29

tomazzi i inni.


I co wam da narzekanie, jak to źle jest w programie ? Ludzie, jeśli wyciągamy z tego kase niektórzy grubą kase, niektórzy mniejszą to cieszmy się ze coś w ogole idzie zarobić

Lepsze to niż lokata w banku Rolleyes
Narzekanie tutaj jakie to te PC ma opóźnienia nic nie pomoże, a tylko wprowadzi wszystkich w pesymistyczny nastrój...



Ja się tylko ciesze że 4 wypłaty przyszły, prawie uzbierane na jakiś lepszy komputer, a teraz tylko naliczenia są niedogodnością i nie pozostaje nic jak czekać.


Ostatnie naliczenie za 02.10.2012, już niedługo zawitamy normalne nie obcięte naliczenia Idea


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - cortex39 - 07-10-2012 19:37

Ostatnie naliczenie za 03.10 ID konta 41X XXX Pomału nadrabiają zaległościBig Grin Ciekawe kiedy wezmą się za matryce.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cherri - 08-10-2012 21:48

Właśnie dostałem zaległe pieniążki Big Grin
Nie dużo ale nadrobili zaległości.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 08-10-2012 22:07

(08-10-2012 21:48)xsajdq napisał(a):  Właśnie dostałem zaległe pieniążki Big Grin
Nie dużo ale nadrobili zaległości.

Mowa o jakiś wypłatach czy po prostu naliczenie za jakiś dzień ??


A jak tam u was z terminami wypłat ?? bo u mnie już trzeci dzień pisze processing time 1day Smile przy wypłacie na STP Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - OLSEN250 - 08-10-2012 23:37

Cytat:Mowa o jakiś wypłatach czy po prostu naliczenie za jakiś dzień ??

Zaległe wyplaty z JBP już wiekszości doszły.Naliczenia też już wporządku bez większych problemów tylko szkoda że za stare panele z JBP naliczają o połowe mniej niż za nowe wykupione już w PC


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 08-10-2012 23:38

Panele to Matryce.
To o czym mówisz to Ad Packi Wink