Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 01-10-2012 13:29

Uwaga, mam na sprzedanie 780 000 wyświetleń strony czyli dużo ponad pół miliona wyświetleń strony(!), będę sprzedawać to bardzo tanio. Zgłoszenia przyjmuje na PW.


Co do wypłat, 4 wypłaty doszły bez problemu, ponad 700$ - jest dobrze.

A co do naliczeń, ostatnie naliczenie za 26 września 1%...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 01-10-2012 15:51

A jak u innych wygląda sprawa wypłat na Payze bo ja czekam już kilka dni.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 01-10-2012 15:54

(01-10-2012 15:51)xx-xv napisał(a):  A jak u innych wygląda sprawa wypłat na Payze bo ja czekam już kilka dni.

aktualnie czas wypłaty to 10dni , jedynym wyjątkiem jest STP - 7dni


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 01-10-2012 16:02

Opłaca się wchodzić ? Wszystko unormowało się już ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paki14 - 01-10-2012 16:28

Wygląda na to, że powoli wraca wszystko do normy...Mam kupiona jedna pozycje po migracji a wypłacają mi więcej, niż powinni za jedna, czyli za stare chyba tez zaczęli wypłacać Big Grin coś się dzieje;p


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - sztefan222 - 01-10-2012 16:56

Wygląda na to że teraz na wypłate będziemy czekać 10 dni. Ale przynajmniej nie ma już słynnych okienek tzn. można wypłacać kiedy się chce a nie tylko w określonych godzinach.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 01-10-2012 20:11

no niby się normuje , mi zalicza za niecałe 250 nowych pozycji i za stare nalicza po niskim procencie , wiec wygląda ze się normuje chociaż mam opóźnienie kilka dni


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 01-10-2012 20:47

To wstrzymam się jeszcze Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 01-10-2012 20:49

Na razie radzę się wstrzymywać, dajmy się im ustabilizować w 100%, żeby potem nie stracić pieniędzy Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 03-10-2012 08:05

A czy może ktoś powiedzieć, co z pozycjami które mają status restart converted. Dobiją one do 15$?. W ogóle skąd one są, bo nie znalazłem nigdzie informacji, ale może ktoś wie coś więcej.