Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 25-09-2012 18:03

Z forum ktoś już dostał wypłatę ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Lontek - 25-09-2012 18:15

Ja dostałem na Payze tylko na maila mi potwierdzenie nie przyszło z Payzy, nie wiem czemu


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 25-09-2012 21:50

A można SS z payz, że rzeczywiście dostałeś tą kwotę ?

Bo nie wiem czy warto wchodzić.


Re: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 25-09-2012 21:54

Wiele osób dzisiaj podostawalo wyplatki wiec pan powyzej nie opowiada bajek Wink
Poza tym SS sa latwo podrabialne Big Grin
Sent from my Galaxy S Plus using Tapatalk 2


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 25-09-2012 21:56

ja nie otrzymałem jeszcze nic także zobaczymy Smile
nie zaliczam się na razie do grona osób które dzisiaj dostały od nich wypłatę


P.S

dostałem dzisiaj naliczenia za 19 depozytów tych "nowych" w godzinach wieczornych Smile może w końcu coś ruszy z tym z miejsca


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paki14 - 25-09-2012 22:14

popołudniu sprawdzałem i wpłynęła mi wpłata za niedziele i poniedziałek, a teraz sprawdzam i zostało mi to zabrane...UndecidedAngry


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tamburyniarz - 26-09-2012 03:20

Mi naliczyło tylko 0,20$ za jedną nową pozycję 14 września i do tej pory nic, mimo, że oglądam te 3 reklamy dziennie. Ja się nie przejmuję, za jakiś czas powinno wszystko ładnie chodzić.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ruska34 - 26-09-2012 07:44

Potwierdzam kasa doszła Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 26-09-2012 08:21

Spoko mi dalej nie nalicza Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 26-09-2012 08:57

Mi zaczęło w końcu zaliczyć także stare pozycje, skoro da się wypłacać, to ja się bawić nie będę i wyciągam wszystko jak najszybciej się da. Może uda mi się na plus wyjść z tego wszystkiego Big Grin