Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 22-09-2012 07:03

Mi nie nalicza kasy...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 22-09-2012 08:56

(22-09-2012 07:03)seba12a napisał(a):  Mi nie nalicza kasy...

jak nie nalicza ? ani razu nie naliczyło ?? z kiedy masz ostatnie naliczenie jak wchodzisz w "my ad package" następnie w "show financial details" bo u mnie widze że jak na razie od ponad tygodnia codzinnie mam naliczenia po parędziesiąt dolców


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - nitram - 22-09-2012 09:01

Widzę że pojawiły się zakładki do wypłaty, można już bez problemów wypłacać ? Ktoś już wypłacił ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 22-09-2012 09:06

(22-09-2012 09:01)nitram napisał(a):  Widzę że pojawiły się zakładki do wypłaty, można już bez problemów wypłacać ? Ktoś już wypłacił ?

Ja zleciłem wypłatę przed wczoraj części kasy ale jak na razie do chwili obecnej cisza nic nie doszło ,jest limit dzienny 250$ a może być tylko jedna wypłata zlecona w danym czasie puki poprzednia oczekuje Sad ciekawe ile będzie to teraz trwało


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 22-09-2012 09:08

Wszyscy wpyłacjaą, a mi pozycji neie nalicza starych? Czy wie ktoś co się dzieje? bo oszaleje..


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 22-09-2012 09:17

(22-09-2012 09:08)Verb22 napisał(a):  Wszyscy wpyłacjaą, a mi pozycji neie nalicza starych? Czy wie ktoś co się dzieje? bo oszaleje..

jest info na ten temat na stronie PC Smile tak jak pare postów wcześniej opisałem co do naliczania ze starych pozycji , dopiero zaczynają naliczać stare z małym % dziennym , ale osiągną normalnie 15$ tylko się to przeciągnie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - killerw - 22-09-2012 09:47

no u mnie nie show financial details nie ma nic ostatniego zakupu czyli w sierpniu teraz klikam w te reklamy i nic nie naliczaSad


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 22-09-2012 10:15

a kupowałeś nowe panele po migracji ?? bo na chwile obecną naliczali tylko za nowe , a za panele kupione przed migracją dopiero będą zaczynać naliczać


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - killerw - 22-09-2012 10:19

no jeszcze nic nie kupowałem, mam nadzieję, że to kiedyś ruszy i będzie działo normalnie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 22-09-2012 10:41

(22-09-2012 10:19)killerw napisał(a):  no jeszcze nic nie kupowałem, mam nadzieję, że to kiedyś ruszy i będzie działo normalnie.
no to wszystko jasne Smile
pare postów wyżej pisałem o tym : "...panele zakupione w dniu lub po 01.09.12 otrzymywać otrzymywać bedziemy 20 centów w dni powszednie i 10 centów w weekendy. a pakiety reklamowe zakupione przed 01.09.12 jak na razie zarabiać będą 10 centów w dni powszednie i 5 centow w weekendy. ale w niedługim czasie pakiety nowe i stare mają wyrównać się zarobki do normalnych stawek 2%/1% ..."