Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 20-09-2012 07:27

Dlaczego pieniędzy z PC PANELS nie mogę nigdzie przelać i wypłacić? Zostało mi tam 52$ ze starego jss do wypłaty i teraz nic z rym nie mogę zrobić.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 20-09-2012 08:07

Działa to już czy jeszcze naprawiają ? Kiedy otrzymam 10$ za rejestrację ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 20-09-2012 08:33

Podobno można już wypłacać, trza skonfigurować konto tylko.

Po rejestracji, ewentualnie na drugi dzień dostaniesz.

Ale nie opłaca się korzystać, bo i tak zabierają po 45 dniach. Lepiej od siebie wpłacić.

PS: Wiadomo ile 1 pakiet na ile czasu pracuje ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - patryk574 - 20-09-2012 11:52

mam takie pytanie : bo teraz przy rejestracji dostajemy za darmo 10$ za które kupujemy pozycję i zarabiamy, gdy ktoś się zarejestruje z mojego refa do też dostaje 10$ i je inwestuje, czy z tego poleconego który zainwestował te darmowe 10$ też dostaje 10% czy nie ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - investor2012 - 20-09-2012 12:08

własnie zleciłem wypłatę na PAYZA zobaczymy jak długo będzie szła


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - stifflerek - 20-09-2012 12:13

Czy musze miec zweryfikowane konto payza, zeby wplacic do PC? taki maly problem mam, ze wyskakuje blad.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 20-09-2012 12:41

(20-09-2012 11:52)patryk574 napisał(a):  mam takie pytanie : bo teraz przy rejestracji dostajemy za darmo 10$ za które kupujemy pozycję i zarabiamy, gdy ktoś się zarejestruje z mojego refa do też dostaje 10$ i je inwestuje, czy z tego poleconego który zainwestował te darmowe 10$ też dostaje 10% czy nie ?

nie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 20-09-2012 18:41

(20-09-2012 12:13)stifflerek napisał(a):  Czy musze miec zweryfikowane konto payza, zeby wplacic do PC? taki maly problem mam, ze wyskakuje blad.

a jaki to dokladnie blad - rzuc screenshota


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawiddo - 21-09-2012 07:10

(20-09-2012 07:27)dawidekch napisał(a):  Dlaczego pieniędzy z PC PANELS nie mogę nigdzie przelać i wypłacić? Zostało mi tam 52$ ze starego jss do wypłaty i teraz nic z rym nie mogę zrobić.

Musisz to przelać("Transfer") do swojego "wallet" i dopiero stamtąd możesz zrobić withdraw.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 21-09-2012 12:06

no i mamy 1% naliczanie za stare triplery...