Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 17-09-2012 06:43

(16-09-2012 23:42)Lontek napisał(a):  Pierdziele, klikam w te reklamy a nie zlicza mi nic ze starych pozycji, daruje sobie to klikanie do czasu aż zaczną naliczać stare i wypłacam to co tam mam Smile

gdybyś czytał to co pisze do Cb PC oraz prześledził 10 poprzednich postów na forum to wiedziałbyś, że póki co wszystkim nie zalicza ze starych pozycji, jedynie z nowych kupionych już w PC.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 17-09-2012 07:43

Mi nie zalicza też i z nowych. Co mam zrobić? Kupiłem 6 nowych pozycji. 1 pozycja już 6 dni żyje a 5 po 3. Klikam w te debilne reklamy i nawet centa mi nie zaliczyło.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 17-09-2012 08:21

może spróbuj zmienić przeglądarkę, tudzież napisać do supportu? u mnie nowe pozycje naliczają się jak trza.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 17-09-2012 13:54

Ja kupiłem, kasy nie zabrało mi z dashboard, ale jak chciałem ponownie kupić, i wszedłem na packages to okazało się, że kasa zabrana i naliczyło mi z nowych pozycji, więc niby ok.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 17-09-2012 14:14

W dashboardzie nie odświeżają się wartości tak jak powinny, ale jeśli coś kupicie, albo naliczy wam dzienne % to widać to w historii.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 17-09-2012 14:16

ciekawe kiedy ten burdel uporzadkuja


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Driver494 - 17-09-2012 18:14

a kiedy będzie można wypłacić z tamtąd pieniądze?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 17-09-2012 18:16

1) stamtąd
2) soon

Można wysyłać tickety do supportu: http://www.profitclicking.com/help/open-new-ticket

Tylko się zachowujcie Rolleyes


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 18-09-2012 07:52

Czyli rozumiem, że dalej przeprowadza trwa ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 18-09-2012 07:59

ja zaczynam sądzić, że nie naliczą zaległego dochodu z JBP. Jedynie ten z ostatnich 3-4 dni. No ale oby me słowa w G... się obróciły i żebym zył wiecznie Smile