Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 15-09-2012 19:28

Reklamy wyświetlają się w nowej karcie, a to jest tylko raportowanie stron łamiących regulamin.

Kiedy co i jak normalnie jest tutaj: http://www.profitclicking.com/dashboard/adpackages
ale na chwilę obecną nie działa. EDIT: już działa

Polecam zawracać tyłek swojemu sponsorowi Wink
Wprowadził do programu i zarabia na tobie to niech się ruszy i ci pomoże.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Matu_zabdyr - 15-09-2012 20:10

Mam pytanko - jako początkujący Smile

Zarabiam obecnie w uploadzie (myślę jakieś 10 $ tygodniowo) + rprofits.com (zainwestowane 10$ - pierwsza inwestycjaSmile )
Czy jest sens wpłacać tutaj do PC co powiedzmy ten tydzień 10$ i inwestować w tym programie i tak pomału budować sobie drobny przychód pasywnySmile Potem ewentualnie wejść w BB i mieć pieniądze z dwóch serwisów - najpewniejszych na dzień dzisiejszy.

Pozdrawiam ludzie i dziękuję z góry za odpowiedź Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 15-09-2012 20:23

Na to pytanie chyba sam musisz sobie odpowiedzieć Wink

http://www.profitclicking24.info/calculator wejdź sobie i policz czy taki a nie inny zysk ci odpowiada.
Ogólnie rzecz biorąc zawsze lepiej, gdy pieniądze pracują a nie leżą bezczynnie.
Przy okazji będziesz mógł sobie promować jakieś strony skąd też zawsze może coś wpaść czy pomóc w ten czy inny sposób.

Jeżeli będzie ci odpowiadać to co zobaczysz, to zapraszam na PW. Poleconym oferuję pomoc 24/7 (no prawie, kiedyś trzeba spać Big Grin )


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Matu_zabdyr - 15-09-2012 20:43

Niestety ale już posiadam konto na PC także nie mogę skorzystać z pomocy.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 15-09-2012 20:48

Jeżeli jeszcze nic nie wpłacałeś to jak najbardziej dozwolone jest założenie nowego konta i porzucenie starego Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paki14 - 15-09-2012 20:57

Witam. Miałem kupione kilka pozycji przed ta migracja do profitclicking. Czy teraz muszę na nowo kupić pozycje, żeby zarabiać?Pytam się dlatego, że od kilku dni oglądam reklamy i jeszcze żadne pieniądze nie wpadły na konto...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 15-09-2012 20:59

Na chwilę obecną zarabiają tylko pozycje kupione w PC, ale w ciągu kilku następnych dni i stare zaczną zarabiać.
Pozycje będą w takim samym stanie, w jakim je zostawiliście w JBP i każda zarobi swoje pełne 15$.


Wygląda na to, że mamy potwierdzenie tego, że będzie 1% za weekend.

Czas życia pozycji zmienił się na 88 dni.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 16-09-2012 07:55

Co do pozycji kupionych jeszcze w JBP, to mam 10 pozycji, które kupiłem 21 i 22 sierpnia, i widzę w AD Packages, żę piszę przy nich: days running 25 days, days left 63, a zarobki amound paid jest = 0. Ciekawi mnie to, czemu pozycje z JBP mimo że nie są jeszcze wliczane teraz w zyski, są aktywne pod względem czasowym. Według mnie ich żywotność powinna być wstrzymana dopóki nie uruchomią naliczania z nich, bo tak to mogą odwlekać uruchomienie naliczania ze starych pozycji jeszcze z miesiąc, a ich żywotność skróci się o połowę, a niektóre wogóle wygasną. To trochę wymuszanie wpompowania, przez starych użytkowników wpłacenia pieniędzy na nowe pozycje, jeśli tylko z nowych pozycji narazie naliczane są zyskiRolleyes


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 16-09-2012 08:23

A może nie są wstrzymane czasowo, lecz doliczą za ten czas ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 16-09-2012 08:35

Raczej nie doliczą hurtowo zysków za tak długi czas i tyle pozycji, za dużo by to ich kosztowało, chyba że zrobią jakąś łączną wypłatę za dany okres tak jak robili to w JBP (ale pewnie mniejszą w stosunku do tego co mogliśmy mieć naliczone), lepiej byłoby gdyby wydłużyli czas życia tych pozycji albo wstrzymali je na jakiś czas. No nic, narazie pozostaje tylko czekać, aż sytuacja się trochę bardziej wyklaruje.