Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 21-04-2013 09:03

włącz FAQ na PC, naciśnij ctrl+F, wpisz bucket, przeczytaj.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - szefu - 21-04-2013 16:11

czyli jeżeli dopiero co tam zakładałem konto to nie mam szans na załapanie się na takie coś?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 21-04-2013 18:55

ok, od początku.

jak będziesz chciał wypłacić kasę to masz 2 możliwości:

- zlecasz 'zwykłą wypłatę' i czekasz do usranej śmierci
- celujesz w 'wiadro' czyli siedzisz i klikasz i klikasz albo kupujesz bota i masz wypłatę w kilka dni na koncie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 22-04-2013 19:34

jak mozna zauwazyc wiaderka w pc sie skonczyly nawet boty ktore pracuja na okrągło nic nie moga poradzic , wiaderka cześciej otwieraja sie dla premium wiec ludzie na basic pewnie juz nie dlugo jak pieniądze z przed shiftu nie bedą mieli szanse wyplacac , przykre widzec to ze najpierw pol roku niemozna bylo wyplacic praktycznie nic , pozniej restart , system wiaderek , system swiatel , konta premium wielkie nadzieje , mase wyplat dzieki nowym urzytkownikom premium iiiiiiii noi koniec , mysle ze juz nie podniesie sie teraz , ja przynajmniej wyciągnolem 3X wkladu dzieki temu systemowi premium , a moze sie myle i moze wprowdza system platinum lub gold i bedzie zabawa od początku beka

ma ktos inne zdanie ? albo moze ktos jeszcze lapie jakims cudem wiadra?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 22-04-2013 20:57

Mi zabrakło z 10-15$ do wypłaty wkładu, tak że jakoś ostro się nie przejechałem. Bot mi moje dolary uratował Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - teel - 22-04-2013 21:03

bodek, nie wiem do jakiego okresu się odnosisz z brakiem wiader, ale ja jeszcze 3-4 dni temu trafiłem 3 wiadra w 3 dni pod rząd.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 22-04-2013 21:08

ja od środy trafiłem tylko raz.

przed środą - 5 wiader w 6 dni.

więc widać tendencję NIECO spadkową Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 23-04-2013 11:19

Znalazłem informację na innym forum, jakoby się restart szykował.
Może to ktoś potwierdzić, bo więcej info nie udało mi się zdobyć.

Podobno pozycje od 21.04 są bezpieczne.

Ja kupiłem 20.04. , co mnie niezbyt cieszy.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 23-04-2013 18:09

I zaczęły się problemy z wypłatami na premium, niedługo na ClickPaid dziwnym zbiegiem okoliczności też pojawią się jakieś wiaderka lub coś w tę deseń Tongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cobra84 - 24-04-2013 09:59

Ja mam pytanie techniczne. Czy was też wylogowuje z PC po 5 minutach? Jak to ustawić żeby się tak nie działo?