Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - damian880916 - 13-04-2013 06:51

Kupie 1000$ w postaci gift card. kontakt na priv


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 13-04-2013 07:27

wiaderko z automatu
[Obrazek: 21jrct4.jpg]

jesli ktos tez tak chce , prosze o kontakt na pw dogadamy sie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 13-04-2013 11:29

To moje wiaderka jeszcze mam parę na innych kontach
[Obrazek: beztytuuybp.jpg]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 13-04-2013 11:34

możecie chwalić się w swoich galeriach? :>


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 13-04-2013 11:39

czemu ja mogę zlecic tylko 50$


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - stiff - 14-04-2013 07:02

Zakupię konto na PC. Płatność Mbank/Payza. Oferty prosze składac na priv.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 14-04-2013 11:40

(13-04-2013 11:39)UmCyK napisał(a):  czemu ja mogę zlecic tylko 50$

pewnie masz środki pre a one można zlecić tylko 50$
post do 150$/100$


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Krampo - 15-04-2013 20:49

Takie pytanko.. początkującego który trochę odstawił PC na drugie tory.. 4 ad packi zakończyły swój żywot, teraz mają opis "waiting for conversion" by wypadało w tym momencie zrobić? Chyba powinny się zamienić na panel. Ale Panel trzeba kupić czy jak ? Gdyby ktoś był w stanie odpowiedzieć w paru słowach byłbym wdzięczny.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 16-04-2013 07:00

dopóki nie zmienią Ci się w panel to nic nie zrobisz.

jak już będą panelami to możesz próbować 'przyspieszyć' ich wypełnienie aczkolwiek ja na Twoim miejscu nie nastawiałbym się na panele Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 16-04-2013 08:32

W profitclicking panele to tylko teoria może już ktoś doświadczył ale to pewnie userzy którzy siedzą tam już ponad rok i mieli bardzo dużo adpacków.

Osobiście polecam interesowanie się tylko adpackami, panele odłożyłbym na drugi tor.
Czyli tak: jeżeli adpacki mi się kończą to dla mnie koniec z nimi tak jakby się usuwały. Trzeba zakupić nowe reinwestować.