Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 03-04-2013 14:42

(03-04-2013 12:31)Szymon95snk napisał(a):  Mam pytanie dotyczące "wiaderek" bo ukazalo mi się zielone światło i zlecilem wtedy wypłatę. Czy to gwarantuje mi że dostane pieniądze.?
Jeśli trafiłeś i masz pending to raczej dostaniesz te pieniądze Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 04-04-2013 12:14

# Zielone światełko nie daje gwarancji na trafienie. Równie dobrze możemy trafiać przez tydzień i nic, a raz możemy 3x100$ w jednym dniu. To jest loteria. Żeby wygrać trzeba grać czyli próbować

# Jeżeli mamy zablokowane konto to w ogóle nie możemy się na nie zalogować pojawia się taki komunikat:

[Obrazek: wew1q4.jpg]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 06-04-2013 08:54

A ja jestem w szoku bo udało mi się zlecić już 3 wiaderko w przeciągu 4 dni.
•Pierwsze wiaderko 100$ na Payza
•Drugie wiaderko 100$ na STP
•Trzecie wiaderko[z wczoraj] 150$ na Payza

[Obrazek: zleconaprofitclicking3w.jpg]



Nie wierzyłem ze cokolwiek uda mi się tu wypłacić od dłuższego czasu Huh


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 06-04-2013 10:37

Tak. Da radę teraz wypłacać. Ale trzeba uważać bo masowe bany lecą za boty.
Konkretnie banują takich ludzi którzy:
- trafią więcej niż 1 wiaderko w przeciągu krótkiego czasu
- zbyt często i za szybko się przelogowuja (bot)
- za często próbują wykonać zapytanie o wypłatę
- i posiadanie więcej niż 3 konta na 1 IP. (support określił się ze wolno mieć maksymalnie 3 konta na jednym ip)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 06-04-2013 13:31

Trafiłem trzecie wiaderko w ciągu tygodniu i nie mam bana.
Wystarczy użyć mózgu i nie napieprzać co 5 sekund na Withdraw tylko minimum co 10-15 sekund.
No wiadome jak ktoś od 5 godzin napieprza na withdraw to nie jest to możliwe.
Banują również za na trafianie wiaderek na kilku kartach.



Po prostu trzeba celować w wiaderka z głową, a nie jak de**l spamować na Withdraw..


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 07-04-2013 11:13

wyplaty z kolejki ruszyly widzialem wyplaty z 20 stycznia stp , moze ten premium jednak nie jest taki zly , ja w sumie mam 1 wiadro , lepsze to niz nic chciaz kolejke mam z 10 lutego , a ktos z kolejki cos dostal ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 07-04-2013 22:53

(06-04-2013 13:31)Meloman napisał(a):  Trafiłem trzecie wiaderko w ciągu tygodniu i nie mam bana.
Wystarczy użyć mózgu i nie napieprzać co 5 sekund na Withdraw tylko minimum co 10-15 sekund.
No wiadome jak ktoś od 5 godzin napieprza na withdraw to nie jest to możliwe.
Banują również za na trafianie wiaderek na kilku kartach.



Po prostu trzeba celować w wiaderka z głową, a nie jak de**l spamować na Withdraw..

W 100% zgadzam się z tobą. Nawet botem nie zbanują cię tylko jak dobre ustawienia dasz.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 08-04-2013 21:19

Cytat:wyplaty z kolejki ruszyly widzialem wyplaty z 20 stycznia stp , moze ten premium jednak nie jest taki zly , ja w sumie mam 1 wiadro , lepsze to niz nic chciaz kolejke mam z 10 lutego , a ktos z kolejki cos dostal ?

Twój post poprawił mi humor o ile to co napisałeś jest prawdą Smile. Mam w kolejce jakieś drobniaki z 29 stycznia - może coś z tego będzie Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cherri - 09-04-2013 14:46

Ja mam koleje z 9 lutego, wiadra próbuję ustrzelić, no ale ciężko


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 09-04-2013 15:36

Nie no oni to już jaja sobie robią!! od miesiąca walczyłem ręcznie żeby wypłacić coś i w końcu się udało a ci durnie zablokowali mi możliwość wypłaty że niby z bota korzystałem!!