Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Szymon95snk - 06-03-2013 08:06

dziala wam strona bo mi juz drugi dzien nie chce sie uruchomic?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 06-03-2013 10:08

(06-03-2013 08:06)Szymon95snk napisał(a):  dziala wam strona bo mi juz drugi dzien nie chce sie uruchomic?
Mi owszem, działa Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - juniorek20 - 06-03-2013 12:37

(06-03-2013 08:06)Szymon95snk napisał(a):  dziala wam strona bo mi juz drugi dzien nie chce sie uruchomic?
Wyczyść cache przeglądarki lub zmień ją, a powinno zacząć działać Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 06-03-2013 17:05

Wygląda na to że uruchomili konta premium. Szkoda tylko że nie można przenieść tam kasy z kąta basic??? Kolejny pomysł jak pozyskać nowe wpłaty do systemu. Teraz każdy będzię miał dwa to ciekaw jestem jak oni to ogarną skoro z jednym ciężko idzie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 07-03-2013 08:59

teoretycznie można przenieść 20% swojej kasy ale po 1. nie określili czy CAŁEJ, czy tej w wallecie, czy tej na koncie do ad packów i po 2. zapewne będzie działało SOOOOON Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 07-03-2013 09:23

normalnie możesz nawet teraz , ale oczywiście musisz wpłacić $$ , jeśli wpłacisz 100$ to możesz 20% tej kwoty pobrać z planu basic czyli starych funduszy ,
Po prostu wymyślili coś by pozyskać kase Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 07-03-2013 09:49

to ja (i chyba nie tylko ja) sądziłem, że będzie można przenieść 20% funduszy ze swojego obecnego stanu Smile

a więc w PC będą teraz:
- stare środki
- nowe środki po profitshifcie
- jeszcze nowsze środki
- jeszcze nowsze środki wpłacone na konto premium Smile

kupa śmiechu Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 07-03-2013 09:55

Byle by im ta kasa pomieściła się w "kieszeniach" Lol


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 07-03-2013 10:47

(07-03-2013 09:49)duzypawel napisał(a):  to ja (i chyba nie tylko ja) sądziłem, że będzie można przenieść 20% funduszy ze swojego obecnego stanu Smile

a więc w PC będą teraz:
- stare środki
- nowe środki po profitshifcie
- jeszcze nowsze środki
- jeszcze nowsze środki wpłacone na konto premium Smile

kupa śmiechu Smile

dokładnie tak jak mówisz Smile
też tak sądziłem ze po prostu się przeniesie a to jest tak aby wprowadzić nowe fundusze Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 08-03-2013 17:46

kolejki mają zostać wypłacone