Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 19-02-2013 15:22

ochlapus uczymy sie na własnych porażkach...Kwestia tylko jeszcze tego "jak są one cieżkie". Jakby jednak nie było nie należy sie poddawać...Bedzie dobrze...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 19-02-2013 16:31

PewnieBig Grin w końcu coś wypali, wierzę, że to będzie bb. Ja aż tak mocno nie przeżywam bo nie wpłaciłem jakiś ogromnych środków, ale to już 4 program na którym tracę i powoli suma robi się całkiem spora, dlatego postanowiłem więcej nigdzie nie inwestować aż trochę kapitału odzyskam, co do PC nikt tutaj nie informuje, że otrzymał pieniądze z kolejki a game over a szkoda, bo już blisko byłem pierwszej wypłatyTongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 19-02-2013 16:54

W BB wszystkim wypłaty wypłacaja i wchodza na wersje 2.9 ..ale koniec o BB. Co do PC fakt ...wypłaty leżą w kolejkach...ale mam nadzieje że jak "przyjdzie ten dzień" t onam wypłacą...chodzi mi o te dni końca kolejek. Zobaczymy..Wiem że paść nie padną..ale jak z wypłatami to trudno powiedzieć..


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 19-02-2013 18:27

Zrobią restart i będą mieć wypłaty na potem.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 19-02-2013 18:39

Mi pasuje...Troche wypłacą pewnie nowi inwestorzy nabiorą "animuszu"..wparują ze złotówkami..Tylko to takie troche błedne koło sie robi...ale co poniektórzy jeszcze myśle że wyciągną.."nie kopyta oczywiście"..uahaa wesołość mnie jakaś znowu wzieła...Chyba to przez ten kolejny biznes w który wszedłem..(to nie była kryptoreklama)...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - vantage - 20-02-2013 12:50

Może i błędne koło, ale jak sam mówisz - "mi pasuje" Wink
Przecież każdy się liczył z tym, że tak się kiedyś kończy.. tylko, że zawsze jest "za wcześnie", mam to samo Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 20-02-2013 15:13

Cytat:Przecież każdy się liczył z tym, że tak się kiedyś kończy

Nie wiem o kim piszesz "że każdy"..ale ja liczyłem oraz licze cały czas że jeszcze bedziemy zarabiać.." i nie licze kiedy to sie skończy"....Błedne koło odnosiło sie do tego ze raz bedą wypłacać a potem znowu zwlekać...i tak w kółko...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 20-02-2013 18:34

Ktoś wie co się dzieje z chat roomem PC??? Wczoraj też nie działał.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 20-02-2013 20:44

Pokój został zawieszony narazie...wszystkie siły zostały przerzucone na Live Czat...ma byc konfa jakas wieksza chyba za kilka godzin..moze juz trwa...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 20-02-2013 21:32

Gdzie do tego link że tak zapytam??