Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - teel - 24-01-2013 20:41

No dobrze, ale jeśli nie posiadam kamery to mogę im w inny sposób okazać skan?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - koku123 - 24-01-2013 21:15

(19-01-2013 14:42)ołen napisał(a):  Skupuje konta PC z wysoki ewaletem, place 50-70% wartosci konta, przelew -dla zaufanych pierwszy. mozliwie chcialbym jakas aukcje itd.oferty z opsiem konta i cena na pw.


Wyceń to konto. Do tego co w załączniku dodaj 750$ w kolejce


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 25-01-2013 04:27

========== KONFERENCJA Z DOC'IEM 24.01 ==========

W ciągu około tygodnia powinno zostać dodane na stronę powiadomienie kiedy wiadra są otwarte (nie z wyprzedzeniem - w czasie rzeczywistym)


W bardzo bliskiej przyszłośc(4-8 tygodni)i zostanie dodane "natychmiastowe naliczanie po obejrzeniu reklam"

Finalizujemy rozmowy z procesorem WebMoney. Zostanie on wkrótce dodany.

Kilka procesorów powinno zostać dodanych jeszcze w Lutym.

Doc: "Nie mam pojęcia kiedy będzie kolejny Profitshift"

Powstanie podstrona poświęcona tylko Panelom, nowe udogodnienia itd. (kwestia kilku tygodni)

Można już zasilać kilka kont z 1 procesora (aczkolwiek najlepiej ograniczyć to tylko do rodziny Wink )



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Riczi34 - 25-01-2013 06:01

teel - robisz to co opisałem tylko że w czasie rzeczywistym wysyłasz im (ładujesz) skan swojego dowodu.

U mnie nie mogli dostrzec szczegółów na do.kumencie i poprosili o takie rozwiązanie.
Oczywiście skan miałem przygotowany; ale jak masz aparat cyfrowy i dobrze zrobisz zdjęcie, to też przejdzie.
-------
A te dodatkowe procesory w jakim celu?
Czyżby teraz wszystkie były otwarte?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 25-01-2013 08:06

Fajnie Blues że zapodajesz takie info, dla osób które nie mają zbytnio czasu śledzić wszystkiego to bardzo ważne Smile
Może kilka spraw w końcu ulegnie zmianie, oby na lepsze i oby w wyznaczonych terminach.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - mireck - 26-01-2013 00:42

Witam mam pytanie, otóż po zmianie JBb na PF, zmiana serwera itd. i po restarcie, przestałem się udzielać w PF.
Czekałem jedynie kiedy przyjdzie zwrot z zakończonych paneli, jeszcze w JBP, niestety dotąd doszło może z 10$...
No, ale już jest minimalne 20$, dokładnie 23$ i teraz gdy chce na Payze wypłacić to wyświetla mi się takie cuś:
"While your total Wallet balance is $23.3, your Pre-ProfitShift funds is only $18.55 and your Post-Profit Shift funds is only $4.75. This means that you do not have enough funds to request withdrawal from any fund sources yet."

Mogę jakoś wypłacic pieniądze?? O co wgl chodzi??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 26-01-2013 00:51

Środki na koncie są podzielone na 2 rodzaje: PRE i POST
Musisz mieć minimum 20$ albo na PRE albo na POST, a ty masz 18 i 4 Wink
I nie, nie da się przenieść.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 26-01-2013 08:51

Leci naliczanie za 23-25 Stycznia ;p


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 26-01-2013 15:20

Właśnie anulowano mi kilka wypłat które miałem w kolejce około 2 miesięcy4 i ta kasa została podzielona na pre i post co jest niemożliwe. Ktoś wie o co tu chodzi??? Napisałem już ticket.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 26-01-2013 15:22

Anulowanie wypłat było zapowiedziane więc zdziwienia nie ma Tongue
A,że kasę podzieliło no to cóż... życie Huh