Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 19-01-2013 22:01

Oh yeah nareszcie 32$ na STP wiaderko trafione


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - koku123 - 19-01-2013 22:33

(17-01-2013 20:21)dexterjj napisał(a):  ja z pre wszystko już wypłaciłem teraz lece z post , nie powinno być różnicy czy z tego wypłacasz czy z tego , nigdy nie miałem problemu że z jednego szło a z drugiego nie Smile tylko trzeba trafic Big Grin

Skoro tak trafiasz to dam Ci 20% z każdej wypłaty 250$
szczegóły na pw


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ronaldo12 - 20-01-2013 18:10

Warto teraz w profitclicking wchodzić z większą sumą ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PlastPL - 20-01-2013 18:40

(20-01-2013 18:10)ronaldo12 napisał(a):  Warto teraz w profitclicking wchodzić z większą sumą ?

Zdecydowanie nie. Są dużo lepsze programy na chwilę obecną.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 20-01-2013 19:34

Dopoki wiaderka nie beda latwiejsze do wyplat tez odradzam. Trzeba miec anielska cierpliwosc i najlepiej medytowac przy wyplatach Smile Co nie znaczy ze sie nie da - ale naprawde teraz to program dla ludzi o mocnych nerwach Smile A jesli mimo wszystko chcesz wplacic to czekaj do restartu bo to byl zawsze najlepszy moment na wejscie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 21-01-2013 13:01

Ja mam pytanko czysto techniczne, celuję od jakiegoś czasu na wiadro STP no ale wiadomo nic się nie udało, dlatego ustawiłem się w kolejce, może pewnego dnia dojdzie do mnieHuh, ale teraz jak jestem w kolejce na STP, mogę nadal próbować trafić w wiaderko czy nie mogę być ustawiony w kolejce i na ten sam procesor polować na wiadro?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 21-01-2013 13:10

oczywiście że możesz być w kolejce i trafiać wiadra Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 21-01-2013 18:34

No jeszcze w grę wchodzą boty, ale to jak kto woli. Ja trafiłem wiaderko 30$ STP ręcznie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 21-01-2013 19:52

A teraz lepiej wiadra wchodzą po tej niby modyfikacji?? I w ogóle ktoś konkretnie dokładnie wie na czym ona polegała??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 21-01-2013 20:03

a co zmienili coś była jakaś modyfikacja ?? ja nie zauważyłem żeby coś na leprze się zmieniło nadal cisnę codziennie wiaderka ale trafiam tylko po nocach nigdy w dzień ;/