Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. (/Temat-ForexAvail-com-Zarabiaj-od-5-do-25-tygodniowo-57754)

Strony: 1 2


ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - tamburyniarz - 22-08-2012 02:00

Witam,

Przedstawiam Wam program Forex Avail. Nie znalazłem o nim informacji na tym forum.

Mianowicie program działa od Sierpnia 2011 roku.
Plan zarobkowy trwa 5 dni roboczych.
[Obrazek: forex.jpg]
Minimum do wpłaty to 5$, dostajemy dziennie 21% przez 5 dni, przy czym kapitał początkowy nie jest wypłacany co daje nam po tych 5 dniach 105% czyli zarobek 5% i dalej 1% dziennie, co wydaje się bardzo realnym zarobkiem.

Systemy płatności: Payza, Perfect Money i Liberty Reserve
Wypłata: Zaraz po zleceniu wypłaty.

Jako, że jestem w programie JustBeenPaid pozwoliłem sobie przeliczyć i porównać oba te programy (co w sumie nie jest żadną filozofią). W JBP przy wpłacie np. 50$ po 81 dniach będziemy mieli 75$ czyli 50% zysku. W ForexAvail wpłacając 50$ po ! planie (5 dni) mamy 52.5$ po dwóch (12 dni) 55,125$, po trzech (19 dni) 57,88$, po czterech (26 dni) 60,78$, itd. dochodzimy, że po 82 dniach czyli po dwunastu planach mamy 89,79$. Jak widać zarobek jest większy (179,6%) w JBP mamy 150%. Oczywiście w JBP można dokupywać nowe pozycję, lecz zwiększa to czas na otrzymany zwrot.
Kolejnym plusem ForexAvail jest to, że 'zamrażamy' kapitał tylko na 5 dni roboczych, w JBP cykl ten trwa 81 dni. Oczywiście powyższe porównanie dotyczy tylko planu 21%, nie obejmuje zarówno matryc w programie JBP, mimo to uważam że ForexAvail bije JBP na głowę.
Jak z wypłacalnością? Jestem w tym programie zaledwie od paru dni i wpłaciłem dopiero marne 10$, lecz jutro planuje wrzucić więcej, a raczej za parę dni, gdyż jutro zlecę wypłatę z JBP. O tym programie dowiedziałem się od znajomego, który uczestniczy już w nim trochę dłużej. Poproszę go o dowody wypłat to wstawię.

Refflink (5%): http://forexavail.com/?ref=tamburyniarz

Czysty: http://forexavail.com

Zarejestrowani z mojego linka otrzymają oczywiście ewentualną pomoc. Znaleźć mojego maila możecie na tej stronie lub na forexavail.com wchodząc w "Referral History".

Jako, że od niedawna interesuję się takimi programami chciałbym poznać Waszą opinię. Na pewno większość z Was ma większe doświadczenie w tego typu sprawach niż ja.
Pozdrawiam.


Re: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - miniek9090 - 22-08-2012 02:16

pomozesz mi zarabiac?? za refa??

Wyslane z mojej Nokii 2600


RE: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - byniol - 22-08-2012 12:55

moze cos wiecej informacji? czy trzeba wykupowac jakikolwiek abonament?
jak to dokladnie dziala? wplacam na 5 dni, po czym z zyskiem reinwestuje na kolejne 5 dni itd? z tego co widze placi tylko za dni robocze


RE: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - duzypawel - 22-08-2012 13:23

(22-08-2012 02:00)tamburyniarz napisał(a):  lecz jutro planuje wrzucić więcej, a raczej za parę dni, gdyż jutro zlecę wypłatę z JBP.

Ty chyba jeszcze nie wiesz? Smile


RE: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - tamburyniarz - 22-08-2012 20:34

(22-08-2012 13:23)duzypawel napisał(a):  
(22-08-2012 02:00)tamburyniarz napisał(a):  lecz jutro planuje wrzucić więcej, a raczej za parę dni, gdyż jutro zlecę wypłatę z JBP.

Ty chyba jeszcze nie wiesz? Smile
Nie wiem co do teog kiedy mi JBP wypłaci kasę. To trwa kilka dni.

Co do wcześniejszego pytania Działa to tak, że wpłacasz np. $10 i następnego dnia masz 21% z tego czyli $2.10 i tak przez pięć dni, pod koniec cyklu masz $10.50. Nie musisz czekać do końca cyklu żeby wypłacić pieniądze.

Dodam jeszcze, że przeszukując internet nie znalazłem, żadnej negatywnej opinii. Nikt nie narzekał, że mu nie wypłaciło pieniędzy, lub, że są opóźnienia w naliczaniu.


RE: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - tomazzi - 22-08-2012 20:40

(22-08-2012 20:34)tamburyniarz napisał(a):  
(22-08-2012 13:23)duzypawel napisał(a):  
(22-08-2012 02:00)tamburyniarz napisał(a):  lecz jutro planuje wrzucić więcej, a raczej za parę dni, gdyż jutro zlecę wypłatę z JBP.

Ty chyba jeszcze nie wiesz? Smile
Nie wiem co do teog kiedy mi JBP wypłaci kasę. To trwa kilka dni.

jemu o to chodziło, że jbp już nie istnieje
jbp zostało zamienione w nowy serwis, opisany już został na tym forum i trwa już w nim "gorąca" dyskusja


RE: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - N55 - 22-08-2012 22:23

Rok płaci? I nie było go na tym forum?
Wypłacałeś już? 1% jest dożywotnio?


RE: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - tamburyniarz - 23-08-2012 06:49

Ja jeszcze nie, ale mój znajomy tak. I to nie taki znajomy z fejsa. Też się zdziwiłem, że go na tej stronie nie ma.


RE: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - byniol - 24-08-2012 17:17

Wszedl juz ktos w to? Jakies dowody wyplaty?


RE: ForexAvail.com - Zarabiaj od 5% do 25% tygodniowo. - Morlok - 24-08-2012 18:25

od tygodnia ma problemy.
tamburyniarz powinien lepiej sprawdzić program zanim go poleci innym bo pierwsze problemy były 17tego