Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[kosz]Kupię doładowanie do orange - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [kosz]Kupię doładowanie do orange (/Temat-kosz-Kupie-doladowanie-do-orange-57735)

Strony: 1 2 3


RE: [kosz]Kupię doładowanie do orange - surfer0700 - 25-08-2012 15:18

Tak, oczywiście. Więc otwórz spór na allegro i tyle. Transakcji dokonałeś w serwisie zewnętrznym, więc tam rozwiązuj problemy.


RE: [kosz]Kupię doładowanie do orange - killerw - 25-08-2012 15:41

a co Ty go tak bronisz Twój kolega czy Twoje drugie konto???, po pierwsze sprawa zaczęła się tutaj a na allegro spór jest taki, że ma zawieszone konto i allegro nic więcej nie może zrobić tylko każe sprawę zgłosić policji.
Napisałem, że temat jest przeniesiony tak więc koniec tutaj pisania.


RE: [kosz]Kupię doładowanie do orange - surfer0700 - 25-08-2012 15:54

(25-08-2012 15:41)killerw napisał(a):  a co Ty go tak bronisz Twój kolega czy Twoje drugie konto???, po pierwsze sprawa zaczęła się tutaj a na allegro spór jest taki, że ma zawieszone konto i allegro nic więcej nie może zrobić tylko każe sprawę zgłosić policji.
Napisałem, że temat jest przeniesiony tak więc koniec tutaj pisania.


Nie, to nie mój kolega. Tak naprawdę to ja ^^
Dlatego interesuje się tą sprawą.
A po drugie: http://allegro.pl/show_user.php?uid=6928971 nie widzę, żeby miał zawieszone konto.


DOBRA, koniec pisania tutaj. Smile


[kosz]Kupię doładowanie do orange - Killer - 25-08-2012 22:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.