Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[kosz]Kupię doładowanie do orange - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [kosz]Kupię doładowanie do orange (/Temat-kosz-Kupie-doladowanie-do-orange-57735)

Strony: 1 2 3


RE: Kupię doładowanie do orange - hapa999 - 25-08-2012 09:13

Ej wyluzujcie killer daj mi swój numer to pogadamy. napisales ze przelałeś pieniądze ale na jakie konto?
Ktoś mi sie wpierdzielił na e-mail i wystawil kup teraz na allegro i dupa koleś który kupił doładowanie nie przelał pieniedzy bo w pore zacziłem że taka aukcja byłą wystawiona. Nigdy nie sprzedawałem żadnych doładowań. Pacjent wyczyścił mi konto paypal i mam w historii paypal przelew na [email protected] takiego a z policją się z chęcią skontaktuje bo to ja padłem ofiarą jakiegoś pedała. na allegro jest już zgłoszone. wszystkie hasła sobie pozmieniałem


RE: Kupię doładowanie do orange - killerw - 25-08-2012 11:43

to dziwne jak ktoś Ci się włamał i na paypal, forum, allegro to może na wszystkie konta Ci się włamał, trochę to dziwne bo jak by się włamał to by zmienił dane przynajmniej na forum, tak więc proszę admina o sprawdzenie IP jakie obecnie masz i wtedy jakie do mnie pisałeś, z tym pójdę na Policję.


RE: Kupię doładowanie do orange - surfer0700 - 25-08-2012 11:48

Może wszędzie miał takie same hasła. ..


RE: Kupię doładowanie do orange - hapa999 - 25-08-2012 12:08

nie traktuj mnie jak intruza też chce to wyjaśnić. nie wiem czego nie zmienił haseł na paypal tak łatwo nie jest zmienić hasło sam się o ty teraz przekonałem


RE: Kupię doładowanie do orange - hapa999 - 25-08-2012 12:27

(25-08-2012 11:48)surfer0700 napisał(a):  Może wszędzie miał takie same hasła. ..

Właściwie to mam wszędzie te same hasłaUndecided


RE: Kupię doładowanie do orange - surfer0700 - 25-08-2012 12:29

No właśnie o tym piszę. Wink Dlatego wszędzie Ci się dostali, o ile w ogóle włam miał miejsce.


RE: Kupię doładowanie do orange - hapa999 - 25-08-2012 12:35

Wszystko się wyjaśni. Nie wpakował mi się tylko na konto bankowe bo przelewy są na Token


RE: Kupię doładowanie do orange - killerw - 25-08-2012 14:16

hej wyjaśni się na pewno bo ja tego nie zostawię tak a po pierwsze jesteś oszustem hapa999 bo pisałeś do mnie na PW jaki mam numer telefonu jak byś był użytkownikiem prawdziwym to przecież dzwoniłeś do mnie po licytacji z mojej strony aukcji i wtedy powiedziałeś, że nie wiesz co to za aukcja, że to nie Ty wystawiałeś. Tak więc zaraz stawiam nowy temat bo ten temat jest od czego innego i będę szukał więcej dowodów na Ciebie. Po drugie nie chcę, żeby ktoś jeszcze stracił jakąś kasę przez to, że nasz admin forum też nie odpisuję mi na PW, co prosiłem go o sprawdzenie parę rzeczy.


RE: Kupię doładowanie do orange - surfer0700 - 25-08-2012 14:24

Pretensji do admina nie mniej.
Po pierwsze: Admin nie siedzi z niecierpliwością na forum i non stop odświeża Pw, bo może killerw napisze do niego wiadomość.
Po drugie: Najpierw przeczytaj regulamin forum.
Po trzecie: Kasę straciłeś przez własną głupotę - Widzisz, że koleś ma 40 postów, i rep za refbacki, a przelewasz mu 70 złotych . . .

Admin nie ma obowiązku sprawdzania, ale o tym to przeczytasz w regulaminie.

Pozdrawiam


RE: [kosz]Kupię doładowanie do orange - killerw - 25-08-2012 15:08

ok, nie mam pretensji do admina ale zwracam się do niego z prośbą a co do tego, że zaufałem to kupiłem przez allegro nie przez kontakt PW chyba jest bardzo wiarygodne ??? Dobra tutaj temat zamykam i otworzyłem nowy.

http://zarabiam.com/Temat-Czy-hapa999-jest-oszustem-57931