Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Right5 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Right5 (/Temat-Right5-57728)

Strony: 1 2


Right5 - investor - 21-08-2012 14:53

Program Right5 rozpoczął swoją działalność 17 sierpnia 2012 roku. Jest prowadzony przez istniejącą firmę o nazwie Silkyway Holdings Inc, założoną na Seszelach. Na dowód tego na stronie znajduje się certyfikat firmy, jej adres i nazwisko dyrektora.

Right5 posiada przejrzystą grafikę oraz unikalny skrypt. Ciekawą cechą jest mozliwość powiadamiania o operacjach na koncie SMS-em, ale kosztuje to 10 centów za wiadomość i wymaga uprzedniej weryfikacji numeru telefonu (jest to proste potwierdzenie kodu otrzymanego SMS-em). Oprócz tego konto ma zabezpieczenie przed zmianą IP podobne do tego, jakie jest w LR.

Program oferuje dwa plany:

30-dniowy "Day Trader", 5% dziennie przez 30 dni kalendarzowych bez zwrotu depozytu

7-dniowy "Week Trader", 110% po 7 dniach kalendarzowych bez zwrotu depozytu

Mininalna wpłata w obu planach to 20$, a akceptowane procesory to STP, LR, PM i Ego. Równocześnie można mieć do 5 depozytów (ale oczywiście tylko jedno konto)

Program oferuje 2 plany:
- 5 % dziennie przez 30 dni kalendarzowych
- 110% po 7 dniach kalendarzowych

Wpłaty są natychmiastowe, wypłaty do 48h.
Minimum inwestycji 20$, minimum do wypłaty 2$.

Akceptowane metody płatności: Egopay, Liberty Reserve, Perfect Money oraz STP.


Reflink: https://www.right5.com/?ref=investor

Czysty link: https://www.right5.com


RE: Right5 - duzypawel - 21-08-2012 15:11

na zdjęciach na tej stronce jest ten sam murzyn, który był również w fx7pro Tongue

co do samego programu, widziałem go kilka dni temu ale wtedy nawet na monitorach miał status 'waiting' więc się nie rwałem z inwestycją. jak wrzucisz jakiś dowód wpłaty to może się skuszę Smile


RE: Right5 - ZyskujOnline - 22-08-2012 21:54

Wszedłem za 200$ z Twojego refa, 50% refback i reput leci Big Grin


RE: Right5 - player_sct - 30-08-2012 22:30

Ja takze wystartowalem za 200$ w tym programiku - wiele czynnikow przemawia za tym ze to admin R7 - a R7 dal mi zarobic bardzo duzo. Wiec w ciemno wbijam w 30dniowke plus opcja reinwestycji w kolejne sloty Smile


RE: Right5 - player_sct - 19-09-2012 12:05

Taka cisza w watku ze az sie dziwie Smile Pierwszy w ostatnich miesiacach ponzi ktory zamknal jeden cykl i sie nie zwinal a tu taka cisza. Programik dalej wyplaca bez problemow i coraz wiecej przemawia za tym ze to jest nastepca R7


RE: Right5 - Makowa - 28-09-2012 18:06

Ja też wrzuciłam trochę kaski, skromne 50, ale zawsze to coś Smile polecacie reinwestycje póki co, czy już nie?Smile


RE: Right5 - duzypawel - 28-09-2012 19:36

rzecz gustu Smile może Ci się jeszcze uda Smile ale chyba lepiej pomału stamtąd wyciągać kaskę Smile istnieje już ponad miesiąc.


RE: Right5 - Bagrados - 30-09-2012 10:59

Potwierdzam R5 t oswietny program na serwerach Blocdosa gdzie leżało r7 i JBP Wink

Jeśli ktoś ma problem z rejestreacją to zrobilem maly filmik może sie przydaWink

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=dV3bn_y19GU[/my-youtube]


RE: Right5 - imagine - 13-10-2012 09:14

lool jeden z lepszych programów drugiego półrocza a na tym forum prawie umarł.
Jest to najprawdopodobniej ten sam Admin co w przypadku naszego royalty7. 60 dni już żyje, pytanie czy to długo czy mało. Patrząc na poprzednika to dopiero się rozkręca ale czy oby to jest pewne? Ja osobiście jestem w programie od początku ( wszedłem z grubej rury 1200$ i już mam podwoiłem kwotę. Ożywcie ten temat bo warto Wink Pozdrawiam


RE: Right5 - Meloman - 13-10-2012 10:37

Niedługo umrze, o to się nie martw. Thebig5 też zachwalali wszyscy i już jest SCAM'em tak jak przewidywałem. Ale oczywiscie zycze wam zebyscie tu wyciągneli coś na ++

Czekamy czekamy Smile