Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash (/Temat-SPRZEDAM-Konto-Platinum-na-Firecash-57713)



[SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash - bimbrus4 - 21-08-2012 08:52

1.Nazwa przedmiotu:Permanentne konto Platinum na Firecash(NIE Z KOŁA FORTUNY!!)
2.Opis przedmiotu:Jak wyżej. Konto wyczyszczone z plików, danych osobowych itp. Czyste konto ale z rangą Platinum Smile
3.Źródło pozyskania:Moja praca
4.Zdjęcia:Dla chętnych
5.Kontakt:[email protected]
6.Cena:200 zł
7.Sposób zapłaty za przedmiot:Przelew bankowy, sprawę możemy załatwić na Allegro.


RE: [SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash - miniek9090 - 21-08-2012 12:38

skąd ty tą cenę wziąłeś?? zaproponuj 5 zł może ktoś się zgodzi Big Grin


RE: [SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash - bimbrus4 - 21-08-2012 19:28

Chyba czas na małą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych i nie zainteresowanych- głównie adminów. Na wielu polskich forach, w zakładkach takich jak handel został wprowadzony zakaz komentowania proponowanej ceny. Jak zauważyłem na tym forum - dzieje się to tu notorycznie. Cena sprzedawanego przedmiotu jest tylko i wyłącznie sprawą sprzedajacego i nie ma sensu jej komentować. Tymbardziej że najczęściej robią to ludzie kompletnie nie zainteresowani sprzedawanym dobrem. Poziom tych wypowiedzi często przypomina podstawówke gdy tylko ktoś chce sprzedać za rozsądną cenę coś na co się napracował/poświęcił czas lub po prostu ma coś czego nie potrzebuje itp.itd. Rozumiem że jeżeli ktoś ewidentnie chce kogoś naciągnać poprzez niedomówienia lub liczy na to ze zainteresowany nie ma pojecia ile moze kosztowac dobro/usługa oferowana przez sprzedającego. Piszę o tym nie dlatego że chce się jakoś usprawiedliwić za cenę którą podałem (uważam że jest uczciwa,narobiłem się na to konto jak w normalnej 8 godzinnej pracy, możliwe że będe otwarty na negocjacje ale będe musiał pomyśleć bo trudno takie rzeczy wycenić ) lecz dlatego że zauważyłem ze bardzo duża część użytkowników tego forum jest w wieku ponizej 18 a jeszcze więcej poniżej 20 roku życia i zaraz się posypią komentarze że za drogo bo od mamusi dostaje tylko 50 zł miesięcznie.
Tak więc apeluje do adminów aby wprowadzili taki punkt w regulaminie.


RE: [SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash - blancio100g - 21-08-2012 22:03

7,50 zł


Re: [SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash - miniek9090 - 22-08-2012 00:34

hahah. nie dodadza tego podpkt . kazdy moze wypowiedziec sie na dany temat , chyba ze zmienili prawo i to jest karalne beka

Wyslane z mojej Nokii 2600


RE: [SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash - bimbrus4 - 23-08-2012 07:10

Widzę że twój mózg jest nieskalany wiedzą na jakikolwiek temat ;D


[SPRZEDAM]Konto Platinum na Firecash - surfer0700 - 26-06-2013 17:57

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.