Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem zdostaniem się na konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem zdostaniem się na konto (/Temat-Rozwiazane-Problem-zdostaniem-sie-na-konto-5771)



[Rozwiązane]Problem zdostaniem się na konto - [email protected] - 22-04-2010 20:57

SOS

Nie mogę dostać się na swoje konto na lockerz.com.
wpisuje swój e-mail i hasło, ale potem pojawia mi się "Wrong email, try again" (tłum. zły email, spróbuj jeszcze raz). Dla pewności, że jest moje konto w "Forgot your combo" wpisuje swój email i później wyświetla mi się "Sorry, there doesn't seem to be a user account with that email"

Czy może mi ktoś wyjaśnić co tu się dzieje. Pomocy.


RE: Problem zdostaniem się na konto - cinexik - 22-04-2010 21:01

Błędy - wina lockerz.
Teraz muszą coś testować...
Musisz spróbować jutro, jeśli znowu nie będzie działać, opisz problem na forum, pomoc na pewno nadejdzie.


RE: Problem zdostaniem się na konto - Magnus - 22-04-2010 21:01

Spróbuj odzyskać swoje hasło ... A jak się nie da to ukradł Ci ktoś konto albo bana dostałeś .xD


RE: Problem zdostaniem się na konto - cinexik - 22-04-2010 21:03

Ale co z tego, że będzie próbował odzyskać, skoro pisze, że "nie kojarzą takiego maila".
Po prostu jakiś głupi błąd, który na pewno jutro ustąpi.


RE: Problem zdostaniem się na konto - Mariolars - 22-04-2010 21:06

Spróbuj jutro jeżeli nie zaloguje to odzyskaj hasło a w ekstremalnych warunkach napisz do supportu


RE: Problem zdostaniem się na konto - mihh - 22-04-2010 22:15

ja miałem to samo i spróbowałem zrobić konto i okazało się ze zrobiłem konto z tym samym e-mailem i hasłem i dupa miałem 100 ileś a teraz mam 8 ptz;/


RE: Problem zdostaniem się na konto - hemlock3 - 22-04-2010 22:59

Chciałeś się zalogować pewnie podczas wgrywania nowych filmów na serwer stąd ten błąd. Ostatnio często to się zdarza. Mnie to np. wylogowywało po kilka razy.


RE: Problem zdostaniem się na konto - Adik1818 - 23-04-2010 07:46

dla pewności zapytam czy nie masz żadnych fake kont?? bo jak ktoś wspomniał to może nawet być ban.


RE: Problem zdostaniem się na konto - Marello - 23-04-2010 11:50

Albo błąd albo Ci ukradli konto nie ma innej opcji.
Zamykam


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem zdostaniem się na konto - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.